Nowości

Z miłości do pięknego wnętrza - Dekoracje Grupy Paradyż

21.03.2014

Remontujesz mieszkanie, a w planowanych aranżacjach pragniesz jak najpełniej wyrazić siebie? Zastanawiasz się, jakich dodatków użyć by odzwierciedlić swoją osobowość lub pasję? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest spersonalizowana szklana dekoracja Grupy Paradyż, która może zostać wykonana dokładnie według Twoich wskazówek.

Twój dom – Twoja aranżacja 

Podobnie jak w Twojej codziennej stylizacji, tak i we wnętrzu własnego domu, to właśnie dodatki odgrywają kluczową rolę. Jeden akcent wystarczy, by odmienić pokój czy łazienkę i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Niezależnie od tego, czy właśnie planujesz remont czy chcesz przearanżować gotowe już pomieszczenie, daj się ponieść swojej wyobraźni! Usługa cięcia i zdobienia szkła na indywidualne zamówienie, którą oferuje Grupa Paradyż, gwarantuje wiele ciekawych możliwości.

Od inspiracji do realizacji

Dekoracje Grupy Paradyż realizowane metodą druku cyfrowego, idealnie wkomponują się w Twoje mieszkanie. Dzięki opcji spersonalizowanego zamówienia, możesz tworzyć wyjątkowe ozdoby, dopasowane do konkretnego wnętrza i własnych upodobań. Pokaż swoją osobowość poprzez przygotowane w szkle obrazy, zalaminowane zdjęcia z ważnych momentów w Twoim życiu, nadruk motywującego Cię hasła czy fantazyjne wzory.

Szkło dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej z opcją efektownego fazowania krawędzi. W ofercie firmy znajdują się także gotowe dekoracje szklane w formatach m.in. 20x60 i 25x75 cm oraz możliwość wykonania produktów pod konkretny kształt i wymiar, nawet do 1,5x2,4 m. Co więcej, Grupa Paradyż realizuje także niestandardowe projekty, takie jak elementy szklane do mebli, zabudowy schodów, kabin prysznicowych czy blaty.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

 

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż