Nowości

Lekka i łatwa w montażu. Rura Stabi Green firmy UST-M

19.03.2014

Oferta firmy UST-M, polskiego producenta instalacji sanitarnych, została ostatnio wzbogacona o bardzo interesujący produkt. Rura Stabi Green wykonana została z tworzywa PP-R z dodatkiem włókna szklanego. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych instalacji stabilizowanych, wyposażonych we wkładkę aluminiową.

Rura Stabi Green jest bardzo łatwa w montażu. Nie wymaga bowiem czasochłonnego zdzierania warstwy aluminium. Szybki montaż to oszczędność nie tylko czasu, ale także pieniędzy – tworząc instalację z rur Stabi Green nie potrzebujemy specjalistycznych, kosztownych narzędzi, takich jak zdzieraki. Jednocześnie Stabi Green zachowuje niski współczynnik rozszerzalności liniowej, charakterystyczny dla tradycyjnych rur stabilizowanych.

Dzięki temu można ją wykorzystać przy instalacjach centralnego ogrzewania czy ciepłej wody. Niewątpliwą zaletą Stabi Green, w porównaniu z rurami z wkładkami aluminiowymi, jest jej niezwykła lekkość. Ułatwia to nie tylko sprawny montaż, ale także transport produktów. Rura Stabi Green dostępna jest w ofercie firmy UST-M w zaskakująco niskich cenach i dziesięciu różnych rozmiarach.

Producent: www.ustm.pl
Cena: 6,15 zł brutto/mb za rozmiar 20x2,8 (rury występują w sztangach po 4 mb)

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.