Nowości

Zamrażarka FRF29SHY i lodówka MP38SHEY marki ARDO

06.07.2010

Gorące lato to idealny moment na zakup odpowiedniego sprzętu chłodniczego. Aktualną propozycją firmy ARDO są dwa niezbędne urządzenia: lodówka i zamrażarka. Włoski producent dla dużych rodzin proponuje zestawienie - urządzenia w wersji Side by Side tworzące interesującą i designerską całość oraz jako zupełnie osobne elementy wyposażenia kuchennego...

Prawdziwe rodzinne zakupy to wyzwanie nie tylko dla portfela, ale także dla pojemności lodówki. Dzięki połączeniu lodówki MP38SHEY+ z zamrażarką FRF29SHY przestaje być problemem przechowanie dużej ilości artykułów spożywczych i zachowaniem ich w dłuższej świeżości. Pojemność chłodziarki wynosi 350 l, a szufladowej zamrażarki 234 l. Oba urządzenia z nowej gamy produktów MODERNA są w kolorze inox, mają 185 cm wysokości. Cechuje je wysoka energooszczędność równa klasie energetycznej A+, co oznacza kolejne oszczędności – zużycie energii jest o 25% niższe niż w przypadku klasy A.

Atrakcyjność zamrażarki dodatkowo zwiększa fakt, że może w ciągu 24 h zamrozić 18 kg produktów i utrzymać ich temperaturę przez kolejne 21 h w sytuacji braku dostawy prądu. Dodatkowo walory urządzenia podkreśla system Antibacteria, czyli jonizowane srebro, jakim pokryte są ścianki wewnętrzne chłodziarki to rozwiązanie ogranicza rozwój bakterii i podtrzymuje wysoką jakość zamrożonych produktów.

Praktyczne zastosowanie lodówki podkreślają intuicyjne, techniczne rozwiązania. Tworzywo PYREX, z którego są wykonane szklane półki umożliwiają bezpośrednie mycie ich w zmywarce. To rozwiązanie pomaga w utrzymaniu urządzenia w nieskazitelnej czystości oraz oszczędza czas podczas porządków domowych.

Oba urządzenia pracują z systemem NO FROST co umożliwia automatyczne, szybkie i zawsze skuteczne rozmrażanie. Posiadacze kompletu chłodniczego Side by Side mogą spokojnie i z wielkim rozmachem planować swoje zakupy i zapasy żywieniowe ponieważ nowe urządzenia są już dostępne w najlepszych sklepach AGD w Polsce.  

 

źródło: Ardo

Więcej

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo