Nowości

Nowoczesne brodziki Sanplast z odlewu mineralnego

01.07.2010

Rodzina klasycznych produktów serii Free Line firmy Sanplast SA powiększyła się o nowe modele brodzików wykonanych z odlewów mineralnych. Niezwykłe właściwości mechaniczne i chemiczne oraz wysoka trwałość tego materiału gwarantują jeszcze wyższy komfort kąpieli...

Free Mineral to najnowsza propozycja kwadratowych i półokrągłych brodzików wykonanych z odlewu mineralnego. Jego niezwykle gładka powierzchnia jest przyjemna dla ciała, zapobiega odbarwianiu i uniemożliwia rozwój bakterii. Prosty design brodzików Free Mineral oraz ich 4 cm głębokość nawiązuje do aktualnych trendów wnętrzarskich. Biały kolor i klasyczna linia tych produktów stanowi gwarancję idealnego dopasowania do większości kabin z oferty marki SANPLAST oraz do ceramiki sanitarnej wielu producentów.

W związku z rosnącymi potrzebami klientów, podczas produkcji brodzików mineralnych, zadbano również o ich wysoką funkcjonalność. Duża średnica odpływu, zastosowana w tych płytkich brodzikach nadaje im bardziej elegancki wygląd oraz ułatwia szybki i bezproblemowy odpływ wody do syfonu podczas kąpieli.

Brodziki Free Mineral dostępne są w dwóch popularnych wymiarach: 80x80 cm i 90x90 cm. W standardzie wyposażone są w syfon. Dodatkowo do obu typów ofertowane są jednoczęściowe, aluminiowe obudowy w kolorze białym, zapewniające prosty i estetyczny sposób zabudowy brodzików w narożniku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu montażu, w którym obudowa mocowana jest na specjalnych gniazdach, z łatwością dotrzemy do każdego miejsca pod brodzikiem. Wkręcane w dno brodzika-regulowane nóżki, zapewnią mu odpowiednią trwałość i stabilność.

Kwadratowe Free Mineral w kolorze białym EW już od 854 zł brutto.

Dostępne wymiary: 80x80x4cm i 90x90x4 cm.

W sprzedaży od 01.07.2010 roku.

źródło: SANPLAST

Więcej

Firma powiązana:

Sanplast

Telefon 52 31 88 500
www.sanplast.pl
poczta@sanplast.pl

Sanplast