Nowości

Profesjonalne odkręcanie – jubileuszowy zestaw kluczy nasadowych marki Proxxon

22.06.2010

Trudno wyobrazić sobie profesjonalny warsztat bez odpowiedniego zestawu kluczy nasadowych. 86-częściowy zestaw kluczy nasadowych, stworzony przez firmę PROXXON, by uczcić 30-lecie działalności, co połączyło się z dziesięcioleciem współpracy z Lange Łukaszuk, dzięki wyjątkowo bogatemu wyposażeniu oraz doskonałej jakości wykonania na pewno znajdzie uznanie wszędzie tam, gdzie precyzyjne narzędzia to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim konieczność...

Zaawansowane prace mechaniczno-elektryczne wymagają odpowiedniego doboru narzędzi. Niestety, w typowych zestawach często brakuje kluczy, które mogą być nam przydatne, co zmusza nas do dokupowania dodatkowych elementów. Zestaw PRK23640 firmy Proxxon składa się aż z 86 części, co gwarantuje satysfakcję nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Klucze na każdą okazję

Sercem całego zestawu są dwie grzechotki w rozmiarze pół oraz jedna czwarta cala. W odróżnieniu od typowych narzędzi tego typu, ich krawędź na całej długości została pokryta gumą. Chroni ona przed uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi wystąpić w wyniku przypadkowego uderzenia. Poza grzechotkami, w skład zestawu wchodzi cała gama różnego rodzaju nasadek, dzięki którym żadna śruba czy nakrętka nie będzie stanowiła problemu.

Oprócz 28 standardowych, sześciokątnych nasadek w rozmiarach od 4 do 34, znajdziemy tu również kolekcję nasadek przedłużanych, TX, HX oraz siedem różnego rodzaju nasadek bitowych. Osoby zajmujące się mechaniką pojazdową docenią szczególnie dwie magnetyczne końcówki ułatwiające odkręcanie świec samochodowych oraz rzadko spotykane lecz niezwykle przydatne nasadki E-TX.

W zestawie PRK23640 firmy Proxxon nie mogło zabraknąć również elementów ułatwiających dotarcie do nawet najbardziej niewygodnie zamocowanych śrub i nakrętek. W takich wypadkach niewątpliwie przydatny okaże się komplet czterech przedłużek o długości od 50 do 250 mm. Co więcej, dwie najdłuższe z nich (150 i 250 mm) zostały wyposażone w adaptery na rozmiar 3/8”. Zestaw wyposażono również w dwa wysokiej jakości krzyżowe przeguby Gardana, co dodatkowo ułatwia pracę, nawet ze śrubami, do których dostęp jest mocno utrudniony. Uzupełnieniem zestawu jest wygodne pokrętło śrubokrętowe oraz zestaw kluczy typu Inbus i Torx. Całość zamknięta jest w metalowej skrzynce ułatwiającej przenoszenie oraz utrzymanie całego zestawu w należytym porządku.

Najwyższa jakość dla profesjonalistów

Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się zaawansowanymi pracami mechaniczno-elektrycznymi wie, jak ważna jest wysoka trwałość i wytrzymałość narzędzi. W przypadku firmy Proxxon najwyższa jakość wykonania potwierdzona jest dwuletnią gwarancją. Co więcej, producent udziela dodatkowej, aż 25 letniej gwarancji dotyczącej wad produkcyjnych lub materiałowych. Daje to użytkownikom pewność, że narzędzia, z którymi pracują, nie ulegną zniszczeniu podczas eksploatacji.

86-elementowy zestaw kluczy nasadowych PRK23640 marki PROXXON jest zestawem jubileuszowym, wprowadzonym na polski rynek z okazji dziesiątej rocznicy współpracy producenta z jej polskim dystrybutorem - firmą Lange Łukaszuk. Jest to edycja limitowana, w którą powinien być wyposażony każdy profesjonalny zakład samochodowy, elektryczny czy mechaniczny. Z kolei dla automaniaków czy pasjonatów elektrotechniki jubileuszowy zestaw PROXXON będzie wymarzonym prezentem.

Zestaw kluczy nasadowych Proxxon PRK23640 edycja jubileuszowa, cena: 560 zł netto

 

Producent: PROXXON

Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.    

Więcej