Nowości

Jedynka® Perfekcyjna Biel - lekko, świeżo, w dobrym stylu

28.01.2014

Biel jest kolorem niezwykle uniwersalnym i stosunkowo prostym do zastosowania w aranżacjach. Dodaje wnętrzom świeżości, rozjaśnia je i optycznie powiększa. Efekt idealnie śnieżnego odcienia osiągniemy dzięki farbie Jedynka® Perfekcyjna Biel.

Biel jest kolorem "dobrego smaku" - malując ściany na biało, zmniejszamy ryzyko popełnienia stylizacyjnych błędów. Aranżacje oparte na kolorze białym nie muszą być przy tym nudne - monotonii unikniemy dzięki odpowiedniemu doborowi dodatków. Ściany pomalowane na biało stanowią dla nich doskonałe tło - pozwalają wyeksponować kształty i kolory elementów wyposażenia.

Perfekcyjna Biel - farba Jedynka w ciekawej aranżacjiPomieszczenia z białymi ścianami są ponadto wyjątkowo podatne na dokonanie metamorfozy wystroju. Wystarczy wymienić pokrowce na poduszki czy zasłony, wprowadzić nowe kolory dodatków  - i wnętrze zyska odmieniony wygląd. Biel jest szczególnie polecana do małych pomieszczeń - odbija światło i sprawia, że wydają się one bardziej przestronne. Oprócz wyważonej aranżacji, kolor ten zapewnia również wyciszenie i relaks. W zaaranżowanych w bieli wnętrzach łatwiej o odpoczynek i nabranie dystansu do codziennego zgiełku.

Idealnie śnieżny odcień i wytrzymały kolor zapewni farba Jedynka® Perfekcyjna Biel. Jej technologia oparta na związkach tytanu gwarantuje zwiększoną trwałość i lepsze krycie. Farba niweluje ślady użytych narzędzi malarskich oraz maskuje drobne niedoskonałości podłoża. Mikroporowata struktura utworzonej powłoki pozwala „oddychać” pomalowanym powierzchniom.

Jedynka® Perfekcyjna Biel jest wygodna w aplikacji. Jej nowoczesna receptura gwarantuje malowanie bez kapania oraz szybkie schnięcie.

źródło i zdjęcia: Tikkurila (marka Jedynka)

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.