Nowości

Siemens speedMatic – zmywarka OTWARTA na nowe technologie

24.01.2014

Rodzina zmywarek SpeedMatic serii studioLine powiększyła się o nowy model SX78T155EU. Urządzenie przyciąga uwagę inteligentnym systemem automatyczne-go otwierania drzwi.

Zmywarko, otwórz się

Zmywarkę speedMatic można opisać w trzech słowach: inteligentna, wydajna i oszczędnaZmywarkę speedMatic można opisać w trzech słowach: inteligentna, wydajna i oszczędna. Urządzenie jest  idealną odpowiedzią na potrzeby i wymagania użytkowników, którzy oczekują doskonałych rezultatów w szybkim tempie. Dla wygody załadunku zainstalowano innowacyjny system automatycznego otwierania drzwi - open Assist. Wystarczy lekko przycisnąć zmywarkę w określonym miejscu, a mechanizm opuści drzwi, umożliwiając włożenie naczyń. Automatyczny system otwierania zadziała nawet wtedy, gdy mamy obie ręce zajęte.

Szybko, szybciej, speedMatic

Wykorzystanie technologii varioSpeed Plus, przyspiesza pracę urządzenia, skracając czas zmywania aż o 66%!. Wybierając zatem np. program Auto 45°C – 65°C i ustawiając nową funkcję, już po niecałej godzinie mamy perfekcyjnie czyste naczynia. Dzięki czujnikowi aquaSensor, zmywarka speedMatic to jeden z najbardziej wodooszczędnych sprzętów AGD na rynku. Czujnik sprawdza stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego, a następnie w zależności od zabrudzenia naczyń dostosowuje jej ilość w kolejnych cyklach zmywania.

Zmywanie bez kłopotu

Dzięki funkcji infoLight nie musimy już sprawdzać, czy zmywanie dobiegło końca, urządzenie informuje o działaniu emitując niebieskie światło na podłogę. Zmywarka speedMatic SX78T155EU ma rozmiar XXL, dzięki czemu jest idealna do zabudowy przy blacie zamontowanym na wysokości 90 cm. Powiększony system  koszy varioFlex Plus składa się z 14 ruchomych elementów i pozwala swobodnie gospodarować przestrzenią zmywarki. Urządzenie bez trudu pozmywa nawet po największym przyjęciu. Po złożeniu wszystkich elementów uzyskujemy odpowiednio dużo miejsca na garnki, patelnie, talerze i inne niezbędne w kuchni naczynia. W nowej zmywarce marki Siemens bez problemu pomieścisz kieliszki do wina. System rackMatic umożliwia regulację jego położenia  na trzech poziomach, nawet przy pełnym załadunku. Od teraz umieszczenie w zmywarce niestandardowych naczyń, takich jak wazy, czy wazony  staje się łatwiejsze. Dzięki funkcji infoLight nie musimy już sprawdzać, czy zmywanie dobiegło końca, urządzenie informuje o działaniu emitując niebieskie światło na podłogę.

Zmywarka SX78T155EU speedMatic        

  • System automatycznego otwierania drzwi
  • 6 programów, 3 funkcje dodatkowe: Strefa Intensywna, varioSpeed Plus, Higiena Plus
  • 14 kompletów naczyń
  • Klasa efektywności energetycznej: A++
  • Zużycie wody w programie: 7  L
  • Poziom hałasu: 42 dB
  • Funkcja varioSpeed Plus
  • Cena: 2999  zł

Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

Aby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych elementów, stworzyliśmy skuteczny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dodatkowej gwarancji na 10 lat na zabezpieczenia wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji oraz gwarancji dostępne są na stronie: www.siemens-home.pl/10latgwarancji.html

Źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego