Nowości

Kocioł MCA 35 – nowa propozycja De Dietrich

18.06.2010

Innowacyjność, oszczędność i ekologia to priorytety powstałej pod koniec roku 2009 nowej grupy przemysłowej BDR Thermea, której jednym z filarów jest znany w Polsce producent urządzeń grzewczych, francuska firma De Dietrich. Oferta De Dietrich w Polsce powiększy się w lipcu br. o nowe urządzenie...

MCA 35 - wiszący kocioł kondensacyjny, który dołączając do wprowadzonego wcześniej MCA 25, zastąpi w niedalekiej przyszłości typoszereg kotłów De Dietrich MC Innovens.

Kocioł MCA 35 został przez producenta spozycjonowany w grupie urządzeń tzw. "techniki domowej", a więc przyszły nabywca otrzymuje produkt gotowy do montażu. Kocioł został wyposażony w regulator pogodowy Diematic i-System, ramę montażową z kompletem wszystkich zaworów, w tym również zestawem do napełniania instalacji oraz zewnętrzny syfon kondensatu z przyłączami. W kotle zabudowano również trójdrogowy zawór przełączeniowy co - cwu, zatem skojarzenie go z odpowiednio dobranym podgrzewaczem ciepłej wody wymaga dokupienia jedynie odpowiedniego czujnika.

Poza tym wszelkie detale konstrukcyjne są identyczne jak w mniejszym modelu MCA 25, którego premiera miała miejsce w zeszłym roku, i który od tego czasu zdobywa coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników. Nie bez znaczenia jest fakt, że konstrukcja kotła MCA była konsultowana zarówno z instalatorami, jaki i serwisantami kotłów grzewczych w całej Europie. Seria kotłów MCA lokowana jest w segmencie ofertowym ADVANCE i PROJECT dla bardziej wymagających klientów i rozwiązań dla sektora wspólnot mieszkaniowych oraz usługowego.

Źródło: De Dietrich