Nowości

Umywalka SMART od Antado

17.01.2014

Wśród umywalek dostępnych w ofercie Antado jedna jest absolutnie niezwykła. To Smart – umywalka, która łączy kilka funkcji. Jeden z owalnych otworów w jej przednim rancie służy za wieszak na ręcznik, drugi jest podajnikiem jednorazowych chusteczek. Udogodnieniem jest również szeroki blat, który zwiększa funkcjonalność umywalki.

Lekka wizualnie forma wykonana została z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowanaUmywalka Smart to koncepcja inteligentnego, wielofunkcyjnego produktu dedykowanego zarówno do łazienek domowych, jak również hotelowych, restauracyjnych, biurowych itp.  Lekka wizualnie forma wykonana została z dolomitowego konglomeratu, dzięki czemu jest idealnie gładka i perfekcyjnie wymodelowana. Dużą część umywalki zajmuje blat, co jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli w domu są małe dzieci lub np. w hotelu.

We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory – większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką)Dzięki takim proporcjom konstrukcji wszelkie potrzebne akcesoria, takie jak mydło, pasta czy szczotka do zębów, będą zawsze w zasięgu ręki. Ręcznik i chusteczki higieniczne też będą bardzo blisko, ponieważ umywalka została przystosowana do obecności tych elementów. We frontowej części blatu znajdują się dwa otwory – większy jest wieszakiem na ręcznik, mniejszy podajnikiem chusteczek higienicznych (pudełko z chusteczkami wstawione jest w specjalną niszę pod umywalką). Czyż nie jest wygodnie mieć w łazience taką mądrą umywalkę?

W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką SmartSmart ma wymiary 14x 105 x 50 cm i dostępna jest wyłącznie w kolorze białym. Oferowana jest z jednym otworem na armaturę oraz specjalnymi białymi podpórkami przeznaczonymi do montażu. Umywalka Smart najpiękniej będzie prezentować się w towarzystwie ozdobnego syfonu w kolorze chromu lub stali szczotkowanej (w zależności od wykończenia baterii umywalkowej).

W ofercie Antado znajdziemy również specjalne lustro dedykowane do zestawienia z umywalką Smart. Jest to model o wymiarach 80 x 100 x 3,5 cm oprawiony w białą aluminiową ramę.  Tak przygotowany zestaw stworzy w każdej łazience harmonijną estetycznie, a przede wszystkim komfortową przestrzeń umywalkową.

Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

źródło i zdjęcia: ANTADO

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.