Nowości

Odkurzacze PondoVac !

23.12.2013

OASE oferuje szeroką gamę narzędzi i produktów, które utrzymują oczko w odpowiednim stanie oraz dbają o jego estetyczny wygląd. Strona internetowa www.oase-livingwater.com dostarcza wszelkich szczegółowych informacji na ten temat.

Poniżej zaprezentowano najważniejsze cechy jednego z najskuteczniejszych urządzeń PodoVac.

PondoVac Classic jest odkurzaczem odpowiednim do użytku w stawach kąpielowych lub oczkach, a także w pomieszczeniach. OASE produkuje odkurzacz PondoVac od ponad 13 lat. Wydajny silnik o mocy 1440 W skutecznie usuwa osad do maksymalnej głębokości 1,5 metra. PondoVac Classic automatycznie się włącza i wyłącza w celu oczyszczenia. Brudna woda uchodząca z tylnej części urządzenia może być użyta jako organiczny nawóz do ogródka. Większe zanieczyszczenia, jak np. liście, wpadają do specjalnego worka, a czysta woda wraca bezpośrednio do zbiornika wodnego. PondoVac posiada w swoim zestawie dysze, rury i węże (o długości 2 lub 4 metry) pozwalające na dotarcie do każdego zakątka oczka wodnego.

PondoVac 4

PondoVac 4 jest największym sukcesem w ponad 13-letnim okresie produkcji odkurzaczy PondoVac przez OASE. Wydajny silnik o mocy 1700 W w połączeniu z opatentowanym systemem dwóch komór może pracować nieprzerwanie do maksymalnej głębokości 2,4 metra. System dwukomorowy pozwala na alternatywne napełnianie i opróżnianie dwóch cylindrów o identycznym rozmiarze, co w konsekwencji umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia. Ręcznie sterowana regulacja pozwala na dostosowywanie siły ssania. Brudna woda uchodząca z tylnej części urządzenia może być użyta jako organiczny nawóz do ogródka. Większe zanieczyszczenia, jak np. liście, wpadają do specjalnego worka, a czysta woda wraca bezpośrednio do zbiornika wodnego.

Odkurzacz PondoVac 4 oferowany jest w zestawie z wyselekcjonowanymi dyszami, rurami i wężami pozwalającymi na dotarcie do każdego zakątka zbiornika wodnego.

źródło i zdjęcie: Oase

Firma powiązana:

Oase

Telefon 22 323 71 11, +48 510 140 471
www.oase-livingwater.com
a.sobczak@oase-livingwater.com

Oase