Nowości

MILLER I DICE – meblowe nowości TIGER

11.12.2013

Meble łazienkowe Miller i Dice, ostatnie tegoroczne nowości marki Tiger, kontynuują stylistyczną zmianę w ofercie holenderskiego producenta. To konstrukcje nowoczesne w swoim wyrazie, estetycznie neutralne, o wysokiej użytkowości.

Znakiem rozpoznawczym mebli Miller jest minimalizm. Podwieszane bryły charakteryzują się prostą, geometryczną formą.Znakiem rozpoznawczym mebli Miller jest minimalizm. Podwieszane bryły charakteryzują się prostą, geometryczną formą. Ascetyczny kształt mebli podkreśla też brak jakichkolwiek uchwytów do otwierania, co czyni je jeszcze bardziej czystymi wizualnie.

W ten styl wpisuje się także kolorystyka nowych mebli, których fronty wykonane są z białego, matowego, lakierowanego MDF i połączone z płytą melaminowaną w kolorze bielonego jesionu (półki, boki oraz wnętrze mebli).

Zestawienie kolorów i rozróżnienie przy ich pomocy poszczególnych stref (otwarte-zamknięte) wprowadza do formy mebla swoistą dynamikę. Całość dopełnia minimalistyczna, konglomeratowa umywalka z cienkim rantem i funkcjonalnym szerokim blatem z obu stron misy.

W kolekcji Miller dostępne są:

  • szafka podumywalkowa o wymiarach  120x45x50 cm z szufladą oraz otwartymi półkami,
  • wysoki słupek o wymiarach 42x166x32 cm z otwieranymi drzwiami oraz dwiema otwartymi półkami w dolnej części,
  • lustrzana szafka nadumywalkowa o wymiarach  70x70x15  cm z pojedynczymi otwieranymi drzwiami oraz oświetleniem LED o mocy 60 W montowanym na meblu w formie kinkietu o długości 41,5 cm,
  • biała, jednokomorowa umywalka meblowa o wymiarach 120x13,4x50 cm wykonana z konglomeratu.

Meble Miller wyposażone są w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania oraz samodomykające się szuflady zapewniające wysoki komfort użytkowania produktu.

Szary, matowy kolor foliowanego MDF idealnie koresponduje z czarną meblową umywalką wykonaną z konglomeratu. Dice, to podobnie jak Miller, propozycja marki Tiger utrzymana w minimalistycznej estetyce. Meble mają  prostą konstrukcję, której skromność formy przełamują wyraźnie zaakcentowane aluminiowe uchwyty. Szary, matowy kolor foliowanego MDF idealnie koresponduje z czarną meblową umywalką wykonaną z konglomeratu.

W kolekcji Miller dostępne są trzy elementy:

 

  • szafka podumywalkowa o wymiarach: 90x45x48 cm oferowana w wersji z dwiema szufladami lub z dwojgiem drzwi,
  • szafka nadumywalkowa z lustrzanym frontem, o wymiarach 90x60x15 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi,
  • umywalka meblowa z czarnego konglomeratu o wymiarach 91x13,6x48,5 cm, jednokomorowa, z blatem z lewej lub prawej strony.


Meble Dice proponowane są w wersji podwieszanej. W standardzie zostały wyposażone w zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania.  

Reprezentantem marki Tiger na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.  Zapraszamy na stronę internetową firmy:  www.coram.pl

źródło i zdjęcia: CORAM

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram