Nowości

Panele Dąb Boston – natura w nowym wydaniu

10.05.2010

Współczesny krajobraz miejski tworzą zarówno budynki zabytkowe, jak i nowe obiekty futurystycznej architektury. Efektem tego połączenia jest niezwykle ciekawy obraz, w którym każdy element wyróżnia się swoją wyjątkowością. Nowe panele z kolekcji Life marki Classen pozwolą nam przenieść tę wielkomiejską specyfikę do wnętrza naszego mieszkania...

Boston to jedno z najstarszych i najważniejszych amerykańskich miast. Spacerując jego ulicami możemy podziwiać piękne historyczne budowle, a także współczesne, imponujące drapacze chmur. To wyjątkowe miejsce, w którym ceni się tradycję, a jednocześnie stawia się na szybki postęp technologiczny i rozwój. Nowe panele Dąb Boston z kolekcji Life marki Classen doskonale oddadzą klimat tego miasta

Naturalny szyk

Podłoga to dominujący element wystroju wnętrza, dlatego warto wybrać ponadczasowy, naturalny wzór, który będzie zachwycał przez lata. Panele Dąb Boston przypominają parkiet, gdyż deskę tworzą dwie szerokie klepki. Jest to nowoczesne rozwiązanie, ponieważ w dotychczasowych modelach stosowano trzy, węższe klepki. Ciepła barwa paneli marki Classen dobrze skomponuje się z surowymi, zimnymi dodatkami ze szkła i metalu, tworząc eleganckie, lecz przytulne wnętrze. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie naturalnie wyglądającej podłogi oraz ścian pomalowanych nasyconymi kolorami. Panele Dąb Boston będą również idealnie współgrać ze wzorzystymi fakturami, uwypuklając ich niebanalny styl.

Podłoga Dąb Boston przypadnie do gustu zwolennikom minimalistycznych form w jednolitych barwach, tworząc znaczący element aranżacji wnętrza. Jej uniwersalny wzór nie będzie stanowił ograniczenia w projektowaniu i pozwoli na realizację nawet najbardziej awangardowych pomysłów. Nawiązanie do naturalnej struktury drewna sprawi, że panele będą dobrze wyglądały w przestronnym salonie lub jadalni. Natomiast małe pomieszczenia – sypialnia bądź pokój dziecięcy – będą sprawiały wrażenie większych optycznie.

Podobnie jak inne wzory z kolekcji Life, panele Dąb Boston charakteryzują się wysoką klasą ścieralności – AC3 oraz użyteczności – 31, co gwarantuje ich trwałość i piękny wygląd na długie lata. Dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią specjalną kompozycją wosków Isowaxx zwiększa ich odporność i zapewnia bezproblemowe użytkowanie. System EasyConnect pozwala na szybki montaż paneli bez użycia kleju i uzyskanie idealnego efektu równej i wytrzymałej powierzchni.

City Dąb Boston – cena 29,99 zł brutto/m2

Grubość: 7 mm

Powierzchnia: struktura drewna

Klasa ścieralności: AC3

Klasa użyteczności: 31

Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej

System montażu: EasyConnect

 

źródło: Classen–Pol S.A

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 32 429 20 00
www.classen.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol