Nowości

Meblowe uzupełnienia ANTADO

26.11.2013

Już wkrótce na rynku zadebiutuje nowa kolekcja mebli łazienkowych Antado. W oczekiwaniu na tę premierę przedstawiamy kilka interesujących uzupełnień produktowych bieżącej oferty. Zmiany są wynikiem elastycznej reakcji producenta na potrzeby rynku i zapowiedzią pewnych innowacji.

Pacific 60 cm z umywalką ceramicznąNowoczesność – to jedna z charakterystycznych cech mebli łazienkowych z kolekcji Antado o nazwie Pacific. Minimalistyczna forma, kolorystyka black&white oraz odważne wykończenie folią z połyskliwym wzorem stawiają te meble w grupie propozycji dedykowanych do dużej, nowoczesnej łazienki. Teraz mogą one znaleźć się również w małej łazience, ponieważ producent uzupełnił kolekcję Pacific o szafkę podumywalkową w rozmiarze 60 cm.

Szafka oferowana jest w wersji z pojedynczymi drzwiami i dostępna w wykończeniu białym oraz czarnym. Całkowite wymiary szafki to:  82,5x60x39 cm. Drugą innowacją, jaką w kolekcji  Pacific wprowadził producent, jest możliwość wyboru umywalki do szafek 60 i 80 cm – dotychczas dostępne były wyłącznie umywalki wykonane z dolomitu, teraz są to również umywalki ceramiczne.

Intensywne prace firmy Antado nad szafkami lustrzanymi zaowocowały zaprojektowaniem tego typu szafki również do kolekcji mebli Ritorno. Lustrzana szafka nadumywalkowa konsekwentnie utrzymana jest w stylistyce retro definiującej tę linię mebli – ma więc grube obramowanie, ozdobne boki wykonane z foliowanego MDF oraz stylowe zawiasy.

Szafka ma wymiary 71x100x15 cm i dostępna jest w wersji z dwojgiem klasycznie otwieranych, lustrzanych drzwi. W środku znajdują się 4 półki po 2 na każdą stronę. Dzięki dodatkowym otworom klient ma możliwość dowolnego ustawienia półek.

Spektra (dawniej FDF) – jedna z flagowych kolekcji marki Antado, wzbogaciła się o szafki podumywalkowe w rozmiarach 50, 60, 80 i 100 cm z dwiema szufladami. Szafki mają głębokość 39 cm i dedykowane są do wersji z umywalkami Clever.

Szafka lustrzana do kolekcji Ritorno Szafka podumywalkowa Pacific 60 cm Szafka podumywalkowa Spektra 60 cm z dwiema  szufladami


Nowy typ szafki zachowuje kolorystykę i cechy kolekcji – wciąż jest to forma podwieszana, lekka w estetycznym wyrazie. Drugą zmianą w tej serii jest wzbogacenie luster o boczne listwy wykonane z MDF w kolorze frontów mebli. Takie rozwiązanie podkreśla rodzaj wykończenia, co dobrze widać zwłaszcza w wersji starego drewna prezentowanej na zdjęciu.

Eleganckie oświetlenie szafek lustrzanych w technologii LED zadebiutowało przy okazji nowych szafek lustrzanych, które niedawno dołączyły do oferty producenta. Już wkrótce lampy o nazwie Irene będą stałym elementem oferty Antado.

Montowane na meblu chromowane kinkiety o szerokości 286 oraz 496 mm i mocy 6 W są funkcjonalnym uzupełnieniem zarówno szafek lustrzanych, jak również klasycznych luster.  Mogą być samodzielnym, delikatnym źródłem światła w łazience lub uzupełnieniem właściwego oświetlenia. Na pewno zaś będą przydatnym rozwiązaniem podczas wykonywania makijażu.

Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.