Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Zupełna nowość ARDO HX020FGX, czyli "dwa w jednym".

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2009-07-23

ARDO S.A. wprowadziło na polski rynek piekarnik HX020FGX. W nowym urządzeniu zastosowano absolutnie unikatowe rozwiązanie, dzięki któremu w każdym momencie użytkownicy mogą zadecydować, którą z możliwości warto wykorzystać do przygotowania potrawy czy pieczenia ciast.

Producent oferuje dwa rozwiązania przy użyciu jednego piekarnika:

  • Pieczenie z wykorzystaniem gazu, które zainteresuje gospodynie preferujące tradycyjne rozwiązania. Główną zaletą tego rozwiązania jest niski koszt oraz wysokie bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

  • Pieczenie z wykorzystaniem termoobiegu elektrycznego to rozwiązanie jest doskonałe dla osób ceniących wygodę, a także sugerujących się najnowszymi trendami mody w wyposażeniu wnętrz.

Nowy piekarnik spełnia wszystkie wymagania, które powodują, że jest jednym z najbardziej pożądanych urządzeń w ostatnim czasie.

Korzystanie z tego jedynego na rynku piekarnika gazowego z termoobiegiem elektrycznym zapewnia komfort przygotowywania potraw. Już nie musimy się martwić, że nagle z powodu awarii prądu nie możemy dokończyć pieczenia potrawy. „Wyobraźmy sobie, że zapraszamy znajomych na nasz specjał – np. królik pieczony ze śliwkami w piwie i ... nagle gaśnie światło. Posiadając piekarnik ARDO HX020FGX z opcją zasilania gazowego możemy swobodnie dokończyć przyrządzanie naszego dania nie martwiąc się o nic”. – mówi Dariusz Andrzejewski, Brand Manager w ARDO SA.

Zakup piekarnika to bardzo ciekawa propozycja w szczególności dla osób mieszkających na osiedlach lub w domkach jednorodzinnych posiadających zarówno instalację gazową oraz zasilanie elektryczne, a równocześnie nękanych częstymi awariami prądu. Dzięki możliwości wyboru sposobu pracy piekarnika niezależnie od zewnętrznych czynników użytkownicy będą mogli zawsze dokończyć pieczenie potraw.

Zastosowane rozwiązania to nie tylko technologia ale również nowoczesny, oryginalny wygląd oraz szereg intuicyjnych i bardzo wygodnych funkcji ułatwiających obsługę urządzenia. NO FINGERPRINT czyli specjalna powłoka na frontach w kolorze INOX zabezpiecza front piekarnika przed pozostawieniem widocznych śladów odcisków palców. Wewnętrzne oświetlenie, rożen obrotowy, grill czy 2 szyby w łatwy sposób wyjmowane dzięki opatentowanemu systemowi EASY SLIDE to tylko nieliczne, dodatkowe elementy wyposażenia, które wpływają na atrakcyjność urządzenia.

Sugerowana cena promocyjna piekarnika elektrycznego ARDO HX020FGX  – 1 599 PLN brutto*

* Producent ponosi całkowity koszt KGO.

Pozostałe nowości
System zdalnego monitoringu oczyszczalni
System zdalnego monitoringu oczyszczalni
System zdalnego monitoringu dedykowany jest do sterowników MultiBio, w które wyposażone są...
Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny