Nowości

Detal w stylowej oprawie - Nowość Vacu USM

15.11.2013

Gniazdo ssące to jeden z nielicznych widocznych elementów systemu centralnego odkurzania. To właśnie do niego podłącza się wąż ssący przed rozpoczęciem odkurzania. Swoim wyglądem powinno być dopasowane nie tylko do włączników światła i gniazdek elektrycznych, ale do całego pomieszczenia.

Dzięki zróżnicowanej palecie kolorystycznej gniazdo wpisze się zarówno we wnętrza, w których dominują intensywne kolory, jak i w pomieszczenia utrzymane w pastelowych odcieniach.W ofercie firmy UST-M, producenta systemu Vacu USM, znaleźć możemy gniazdo Leovac Asko Plus o interesującym designie, doskonale komponującym się z nowoczesnymi wnętrzami. System Vacu USM obejmuje wszystkie elementy centralnych odkurzaczy – od jednostek centralnych, przez instalacje, po gniazda ssące.

Szeroka gama tych ostatnich sprawia, że każdy znajdzie takie, które najlepiej wpisze się w wystrój danego wnętrza. Do nowocześnie urządzonych pomieszczeń szczególnie polecane jest Leovac Asko Plus w szklanej ramie.

Gniazdko w szkle

Leovac Asko Plus to gniazdo ssące w eleganckich, stylowych ramach wykonanych ze szkła. Jego geometryczny kształt i minimalistyczny design doskonale wpiszą się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu. Szkło idealnie współgra z innymi tworzywami nadającymi pomieszczeniom lekko surowego, modernistycznego charakteru, takimi jak stal.

Ramka będzie stanowić doskonałe dopełnienie innych szklanych elementów wystroju wnętrza, takich jak blat stołu, przeszklona szafa czy elementy dekoracyjne, np. nowoczesne wazony. Leovac Asko Plus dostępne jest w czterech stonowanych barwach – białej, szarej, kremowej i srebrnej.

Dzięki tej zróżnicowanej palecie kolorystycznej gniazdo wpisze się zarówno we wnętrza, w których dominują intensywne kolory, jak i w pomieszczenia utrzymane w pastelowych odcieniach. Producent: www.ustm.pl, cena: 72 zł brutto

źródło i zdjęcie: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.