Nowości

Już jest! Nowa strona korporacyjna mycaparol.pl - zapraszamy!

13.11.2013

Od chwili pojawienia się na polskim rynku w 1994 roku dynamicznie się rozwijamy. Ciągłe inwestycje w nowe technologie zapewniły nam czołową pozycję na rynku systemów ociepleń. Dziś zatrudniamy ponad 150 pracowników, co oznacza, że przez ostatnie pięć lat nasza kadra powiększyła się dwukrotnie.

W 2006 roku rozpoczęliśmy produkcję w nowej fabryce, w której nasze materiały powstają na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych, pod stałym nadzorem technologów z firmowego laboratorium. Nasz zakład mieści się w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej. Tu znajduje się również nasz nowoczesny magazyn centralny.

Trójwymiarowa struktura nanosieci kwarcowych tworzy unikatową technologię NQG naszych farb, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i niespotykaną wytrzymałością powłok. Zaawansowana technologia naszych produktów została doceniona i wykorzystana na prestiżowych obiektach na terenie całego świata.

Im doskonalsze spoiwo, tym lepsza farba. Do dnia dzisiejszego pozostajemy prekursorem w zakresie nowoczesnych spoiw dyspersyjnych. Przełomowym momentem dla naszej firmy było opracowanie uniwersalnego spoiwa wodnego Caparol (nazwa pochodzi od pierwszych liter trzech podstawowych składników: kazeiny, parafiny i oleju - Casein, Paraffin, Oleum).

Materiały marki Caparol są doceniane przez dystrybutorów, profesjonalnych wykonawców oraz Klientów. Naszym Klientom zapewniamy kompetentny serwis i kompleksowe doradztwo techniczne. Już jest! Nowa strona korporacyjna mycaparol.pl - zapraszamy!

źródło i zdjęcie: CAPAROL