Nowości

Funkcjonalne zawory JOHN GUEST do zbiorników JETSEAL

05.06.2013

Wysoka jakość produktów John Guest zapewnia oszczędność kosztów. Technologia wykonania daje możliwość wykorzystania produktów w różnych dziedzinach. Nasz zespół projektantów będzie ściśle współpracował nad projektem, aby końcowy rezultat był najbliższy wstępnym założeniom.

Jetseal jest wiodącą firmą projektową i produkcyjną stawiającą na jakość przy jednoczesnej kontroli wydatków. Ich asortyment obejmuje zbiorniki i cysterny do wody. Jetseal wykorzystuje funcjonalne zawory John Guest do produkcji swoich własnych opatentowanych zaworów przepływowych, syfonów oraz ekologicznych preizolowanych zbiorników wody.

Zastosowanie produktów John Guest daje możliwość uzyskania wysokiej jakości produktów z gwarancją serwisu, pozwalających skupić się firmie na jej prawdziwym zadaniu – wsparciu technicznym i wolnym od wad produkcie spełniającym wymagania gospodarstw domowych, sieci hotelowych, szpitali. Pomagającym zredukować koszty konserwacji i niepotrzebnych napraw.

Nie ma już konieczności zakupu produktów instalacyjnych z wkalkulowanym czynnikiem konserwacji. John Guest jest dumne ze współpracy z Jetseal. Ich opatentowane produkty dają ogromne oszczędności w handlu i niesamowicie dużo korzyści dla klientów końcowych - minimum serwisu urządzeń i ich napraw.

źródło i zdjęcie: John Guest Polska

Firma powiązana:

John Guest Polska

Telefon 61 878 04 08
www.johnguest.com
info@johnguest.pl

John Guest Polska