Nowości

Inisol Uno – pierwszy wśród podgrzewaczy solarnych De Dietrich

28.04.2010

Firma De Dietrich przedstawia kompletny typoszereg niezależnych, solarnych podgrzewaczy c.w.u. Inisol UNO/1 – z jedną wężownicą i opcjonalnym wsparciem elektrycznym oraz UNO/2 z dwiema wężownicami o pojemnościach od 200 do 500 litrów.

Cechami wyróżniającymi je spośród podobnych urządzeń dostępnych na naszym rynku są, oprócz wyjątkowo atrakcyjnej ceny, zintegrowanie podgrzewaczy ze stacją solarną DKP, umożliwiającą wytwarzanie ciepłej wody użytkowej bezpośrednio z obiegu solarnego, oraz wyposażenie podgrzewaczy w inteligentny, autonomiczny system sterowania Diemasol A, zamontowany w stacji solarnej lub możliwy do zawieszenia na ścianie.

Wnętrze zbiorników oraz wężownice zostały pokryte emalią kwarcową o opatentowanej recepturze, gwarantujące krystaliczną czystość wody. Wydłużona wężownica solarna o dużej powierzchni wymiany oraz spieniona izolacja poliuretanowa o grubości 50 mm przekłada się w efekcie na wysoką wydajność i szybkość grzania. Ciekawostką jest wyposażenie podgrzewaczy w zdejmowaną, elastyczną obudowę zewnętrzną,  umożliwiającą transport bez ryzyka ich uszkodzenia.

źródło: De Dietrich

Więcej