Nowości

Nowy katalog Pfleiderer – funkcjonalny i inspirujący

31.10.2013

Pod  koniec października 2013 r. ukazał się nowy zbiorczy katalog produktowy Pfleiderer, zawierający przegląd całej oferty firmy, zaczynając od płyt meblowych, a kończąc na płytach budowlanych mfp®.

W myśl hasła „Inspirations close to you” to nowe wydawnictwo Pfleiderer ma nie tylko zawierać najważniejsze informacje o ofercie, ale także podpowiadać jak w ciekawy sposób wykorzystać materiały firmy do wykonania aranżacji wnętrz lub mebli. Na ponad 186 stronach znajdziemy nie tylko zdjęcia dekorów oraz ich tabelaryczne zestawienia prezentujące wymiary, struktury i komplementarność wzorniczą.

O atrakcyjności katalogu świadczy przede wszystkim duża ilość zdjęć aranżacyjnych prezentujących zastosowanie materiałów Pfleiderer w praktyce. Innowacyjnym pomysłem jest dział „Pfleiderer Home Interior”, w którym zaprezentowanych zostało sześć najczęściej spotykanych stylów urządzenia wnętrz mieszkalnych oraz propozycje dekorów z oferty Pfleiderer, które pasują do każdego z nich.

Chcieliśmy zaprezentować naszą ofertę w sposób odzwierciedlający naszą filozofię działania. Jesteśmy świadomi panujących w sferze wyposażenia wnętrz tendencji, szybko reagujemy na ich pojawianie się, wprowadzając kolejne nowości, mamy wiele ciekawych pomysłów na to, jak można kreatywnie wykorzystać nasze materiały. Ten katalog daje temu wyraz.” – mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Pfleiderer Grajewo S.A. Osoby zainteresowane zamówieniem nowego katalogu mogą to zrobić za pośrednictwem strony www.pfleiderer.pl 

Źródło: Pfleiderer

Więcej