Nowości

Wnętrza inspirowane drewnem - Drzwi INTERSOLID II

29.10.2013

Drewno to symbol elegancji i nieprzemijającego piękna. Pośród drewnianych podłóg, mebli czy dodatków nie może zabraknąć  także drzwi INTERSOLID II firmy POL-SKONE wykończonych fornirami o naturalnych barwach, które będą doskonałym dopełnieniem stylowych aranżacji.

Ekologiczne i trwałe drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów stosowanych  w architekturze i aranżacji wnętrz. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość i naturalność do naszych mieszkań, ale również ma dobroczynny wpływa na nasze zdrowie. Drewno magicznie otula wnętrze naturalnym urokiem, sprawiając, że nasz dom staje się prawdziwym królestwem wypoczynku i harmonii. Komponując się niemal z każdym innym materiałem czy kolorem pozwala na swobodną realizację wyjątkowych a zarazem awangardowych projektów.

Stylowy powiew natury

Naturalne różnice kolorów, gatunków i usłojenia sprawiają, że surowiec ten doskonale odnajduje się w różnorodnych aranżacjach. Symbolem tych klasycznych, rustykalnych czy inspirowanych orientem są egzotyczne gatunki o głębokiej barwie. Stylizowane meble, ciężkie tkaniny i kryształowe żyrandole doskonale komponują się z drewnem orzecha, teaku czy rustykalnego dębu. Drzwi INTERSOLID II w tych wybarwieniach, a także w kolorze cappuccino, mokka czy ciemnego hebanu będą pięknie prezentować się w zestawieniu ze słoneczną  żółcią ścian, ciepłym pomarańczem i złotymi dodatkami. Minimalistyczne, industrialne czy skandynawskie aranżacje nie mogą obyć się bez jasnego, surowego drewna, które pięknie kontrastuje z nowoczesnymi formami i kształtami.  Drzwi INTERSOLID II w kolorze dębu jasnego lub europejskiego, klonu, limby czy bardziej złotawego buku są idealnym dopełnieniem aranżacyjnej spójności modernistycznych wnętrz. Ich ciepła barwa wspaniale przełamie chłodną biel ścian, nadając pomieszczeniu prawdziwie domową, przytulną atmosferę.

Uniwersalna trwałość

Kolekcja drzwi INTERSOLID II zawiera aż 22 modele w systemie przylgowym o 14 wybarwieniach, co pozwala na perfekcyjny dobór wzoru do stylistyki całego wnętrza. Można wybrać skrzydło lite lub z przeszkleniami ze szkła ornamentowanego (kura bezbarwna lub brąz) bądź gładkiego. Szklenia dzielone są szprosami drewnianymi w systemie POL-SKONE, które fantastycznie podkreślają linię wzorniczą stolarki. Fornirowane skrzydła pokryte są ekologicznym lakierem UV, dzięki czemu drzwi  maja wysoką odporność na zarysowania i działanie światła.

Źródło: POL-SKONE Sp. z o.o.

Więcej

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone