Nowości

Tassimo Joy – ciesz się nieograniczonym wyborem smaku!

22.10.2013

Rodzina ekspresów na kapsułki Tassimo powiększyła się o nowy model – nazwany radośnie JOY. Tassimo JOY jest zawsze w centrum uwagi i zbliża do siebie ludzi. Szeroki wybór smaków sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – zaczynając od perfekcyjnego, trójwarstwowego latte czy puszystego cappuccino Jacobs, poprzez esencjonalne espresso Carte Noire, a kończąc na słodkiej czekoladzie Milka i herbatach Twinings.

Każdy z tych napojów może zostać błyskawicznie przyrządzony przy pomocy tylko jednego przycisku. Przygotowanie kaw i napojów ułatwi także powiększony zbiornik na wodę. Ekspres został wykończony chromowanymi elementami, by dopełnić chwile pełne radości szczyptą elegancji.

Nowy model Tassimo JOY jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Niewielkich rozmiarów ekspres kryje w sobie duży, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności blisko 1,5 l, dzięki czemu przyrządzimy kilka napojów jeden po drugim bez konieczności uzupełniania wody.

JOY to także inteligentne i szybkie przygotowywanie ulubionej kawy, czekolady, czy herbaty. Ekspres wyposażony w nowatorski INTELLIBREW™ system odczytywania kodów kreskowych z kapsułek T-DISC, sam dostosowuje odpowiednią ilość wody, czas i temperaturę parzenia do konkretnego napoju. Jedyne, o co musimy zadbać, to włożyć wybraną kapsułkę T-DISC do urządzenia i nacisnąć jeden przycisk.

Nowy model Tassimo JOY wyróżnia także szereg innych cech, które istotnie wpływają na wygodę korzystania z urządzenia. Jedną z nich jest program automatycznego czyszczenia i odkamieniania, dzięki któremu konserwacja ekspresu staje się wyjątkowo łatwa.

W przyrządzaniu mniejszych lub większych napojów pomoże natomiast regulowana podstawka, którą łatwo dostosować do wysokości filiżanki lub kubka, z których lubimy pić espresso, czy Chai Latte.

Po ich przygotowaniu urządzenie samo zadba o to, by się wyłączyć, oszczędzając przez to energię elektryczną. Funkcją przyczyniającą się do ochrony środowiska jest Auto shut off.

Tassimo Joy – ciesz się nieograniczonym wyborem smaku!

  • Inteligentna technologia kodów kreskowych INTELLIBREW
  • W pełni automatyczna obsługa jednym przyciskiem
  • Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
  • Duży pojemnik na wodę XL
  • Cena ok.: 419 zł

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Więcej