Nowości

Trzy odsłony luksusu - drzwi z kolekcji DECO Lux firmy POL-SKONE

17.10.2013

Firma POL-SKONE oferuje wyjątkowe kolekcje drzwi DECO Lux dedykowane do wnętrz w ekskluzywnym stylu. Wyważona linia wzornicza w połączeniu z pięknem szlachetnego drewna stanowi efektowną oprawę luksusowej aranżacji i uwydatnia jej elegancki charakter.

Serie DECO Lux obejmują zróżnicowane modele stolarki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających projektantów. Luksusowe wnętrza wymagają szczególnej dbałości o detale. Każdy element aranżacji powinien być starannie dobrany pod względem designu, jakości oraz rodzaju materiału, z którego jest wykonany. Drzwi kolekcji DECO Lux marki POL-SKONE w pełni realizują założenia tego stylu. Posiadają estetyczne wykończenie z naturalnej okleiny drewnianej oraz niebanalny wygląd - są oszczędne w zdobienia, a przy tym eleganckie i niepowtarzalne. Modele w kolekcji DECO Lux zostały dobrane tak, aby umożliwić kreowanie luksusowych aranżacji zarówno utrzymanych w klasycznej konwencji, jak i nawiązujących do coraz bardziej modnego minimalizmu. Każdy z nich odpowiednio dobrany do estetyki danej przestrzeni podkreśli jej wyjątkowość i szyk.

Luksusowa oprawa dla wnętrza

Oferta luksusowej stolarki drzwiowej POL-SKONE obejmuje kolekcje DECO Lux, Lux Soft i Lux Soft Vario. Każda z nich charakteryzuje się wysoką jakością oraz szeroką gamą kolorystyczną wykończeń z naturalnego forniru. Poszczególne linie różnią się stylem skrzydła drzwiowego oraz ramką, która występuje w wersji profilowanej (DECO Lux) lub półokrągłej (DECO Lux Soft, DECO Lux Soft Vario). Drzwi DECO Lux wyróżniają się prostą formą, która doskonale łączy się z meblami oraz dodatkami nawiązującymi do ponadczasowej klasyki. Dostępne są w wariantach o pełnym skrzydle, z dużym przeszkleniem – jednolitym lub ze szprosami oraz z małym przeszkleniem w kształcie kwadratu. Zachowawczy charakter drzwi przełamuje profilowana ramka, która stanowi eleganckie wykończenie i subtelną ozdobę. Efektowną oprawą dla nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym stylu są drzwi z kolekcji DECO Lux Soft. Charakteryzują je geometryczne przeszklenia, które zależnie od  modelu składają się z jednego, dwóch, trzech lub czterech poprzecznych prostokątów. Doskonale łączą się z modernistycznym wystrojem bazującym na prostych i zdecydowanych rozwiązaniach.

Linia DECO Lux Soft Vario sprosta oczekiwaniom zwolenników nowoczesności z odrobiną finezji. Drzwi z tej serii występują w pięciu wersjach układu przeszkleń, które opierają się na kształcie niewielkiego kwadratu. Utworzony przez nie wzór jest oryginalną dekoracją, która urozmaica wnętrze i nadaje mu ciekawego wyrazu. Do wybranego modelu drzwi DECO Lux można indywidualnie dopasować ościeżnicę – metalową lub drewnianą, stałą bądź regulowaną, klasyczną, czy też w stylu retro. Do kompletu należy dobrać odpowiedni wzór klamki. Choć jest to drobny element wyposażenia, odgrywa istotną rolę w kształtowaniu charakteru aranżacji, dlatego jej kształt i barwa powinny korelować pozostałymi elementami wystroju.

Każda z kolekcji drzwi DECO Lux firmy POL-SKONE jest bardzo starannie wykonana. Ich konstrukcja opiera się na tradycyjnym systemie przylgowym. Ramiak drewniany jest pokryty dwiema gładkimi płytami HDF z naturalnym fornirem. Okleina ta jest dostępna w 14 kolorach drewna, co umożliwia stworzenie spójnej kompozycji z barwami oraz gatunkami drewna zastosowanymi w danym wnętrzu. Jej powierzchnia jest pokrywana ekologicznym lakierem UV, który nadaje jej wysoką odporność na zarysowania oraz działanie światła. Standardowo wnętrze drzwi wypełnia warstwa stabilizująca o strukturze „plastra miodu”. Opcjonalnie może być zastosowane wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej lub pełniej.

  • Deco Lux, cena za skrzydło od 355 zł netto
  • DECO Lux Soft/Vario, cena za skrzydło od 411 zł netto

Źródło: POL-SKONE Sp. z o.o.

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone