Nowości

Whirlpool stworzył nową pralkę 6-ty Zmysł Infinite Care

17.10.2013

Każdy z nas ma w swojej szafie ulubione ubrania, z którymi wiążą się wyjątkowe emocje i wspomnienia. Zadbaj o nie dzięki najnowszej pralce Whirlpool 6-TY ZMYSŁ INFINITE CARE.

WYJĄTKOWA OCHRONA KOLOROWYCH TKANIN! Najnowsze osiągnięcia technologiczne i ciągłe doskonalenie technologii  6-ty Zmysł, daje wspaniałe możliwości dbania o tkaniny w skuteczny i zarazem  delikatny sposób. Pralki z technologią 6-ty Zmysł Infinite Care zapewnią długotrwałą ochronę tkanin i kolorów.

Opcja Kolorowe 15° Plus zapewnia taką samą skuteczność prania w temperaturze 15ºC, jaką zwykle osiągasz przy 40ºC. Wspomniana już opcja Kolorowe 15° Plus stanowi opatentowane rozwiązanie pozwalające najskuteczniej chronić kolory Twoich ubrań.

Unikalne wykorzystanie zmiękczacza podczas cyklu prania generuje dodatkowo warstwę ochronną na tkaninie, która zapobiega odbarwianiu i blednięciu tkanin. Dodatkowo możesz wybierać spośród szerokiej gamy automatycznych programów, przeznaczonych do różnych kombinacji kolorowych tkanin.

NOWA KONSTRUKCJA BĘBNA! Innowacyjny kształt bębna i progów pozwala zmniejszyć aż do 60% powierzchnię tarcia, jakiemu podlegają tkaniny podczas prania. Dzięki temu nasze ubrania delikatnie przesuwają się w bębnie, co zapobiega takim zniszczeniom jak np. uszkodzone kołnierzyki. TECHNOLOGIA WAVE MOTION +! Ulepszona Technologia Wave Motion+ pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, mierząc masę i objętość tkanin wewnątrz bębna, a następnie dostosowując prędkość obrotów, aby uzyskać optymalny rezultat za każdym razem. Specjalne czujniki dokonują pomiaru wielkości wsadu i na tej podstawie określają szybkość obrotową bębna. 

PROGRAM DO USUWANIA PLAM BIO 15°! Pralka Infinite Care jest delikatna dla tkanin lecz jednocześnie skutecznie usuwa plamy. Nawet te najtrudniejsze z substancji takich jak krew, trawa, błoto lub kawa, a także niektóre rodzaje smarów bez problemu znikną już w temperaturze 15°. Specjalnie dostosowany cykl prania w zimnej wodzie z dłuższym czasem namaczania atakuje i eliminuje plamy organiczne, dzięki czemu plamy znikają bez śladu.

OPCJA MÓJ PROGRAM! Linia pralek 6-ty zmysł Infinite Care oferuje szeroki wybór programów, który pozwala zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby wszystkich użytkowników. Nowością jest opcja Mój Program. Po jej wybraniu należy wprowadzić jeden z ośmiu specjalnych kodów, pod którymi kryją się poszczególne programy: pranie rzeczy dużych, pranie pościeli, pranie ubrań do pracy, pranie ubrań z kaszmiru, pranie ubrań dziecięcych, pranie ubrań sportowych, pranie ubrań z jeansu, pranie rzeczy drobnych.    

NISKIE ZUŻYCIE ENERGII = OCHRONA ŚRODOWISKA! Nowe pralki Whirlpool reprezentują najwyższą klasę efektywności energetycznej: A+++, która umożliwia oszczędność energii do 60% w porównaniu ze standardowymi urządzeniami Whirlpool klasy A. Dodatkowo zainstalowany w pralce licznik Eco Monitor umożliwia kontrolę ilości zaoszczędzonej energii na etapie wyboru programu. W ten sposób użytkownik może nauczyć się jak programować urządzenie, aby jeszcze skuteczniej oszczędzać energię. Eco Monitor potrzebuje tylko 10 sekund, aby zmierzyć wielkość ładunku przeznaczonego do prania, dokonać odpowiednich obliczeń i wyświetlić szacowany poziom zużycia energii na wyświetlaczu LED.

Wielu z nas zużywa znacznie więcej detergentu niż jest to konieczne. System Zarządzania Detergentem rozwiąże ten problem sugerując dokładną ilość detergentu właściwą dla danego cyklu prania. Zadbasz w ten sposób nie tylko o swoją kieszeń, ale także o środowisko. SILNIK INDUKCYJNY! tzw. silnik „bezszczotkowy”  - gwarantuje bardzo niski poziom hałasu, mniejsze wibracje i znacznie lepszą stabilność. Poziom hałasu jest o 8db (A) niższy w porównaniu do tradycyjnego silnika (silnik uniwersalny).

Oprócz znacznego poprawienia głośności, nowy silnik indukcyjny posiada również inne ważne zalety:

  • zwiększona niezawodność;
  • większa żywotność silnika (do 25 lat) – co oznacza, że jest on dwukrotnie trwalszy od tradycyjnego silnika uniwersalnego;
  • wyższa efektywność energetyczna: 5% zmniejszenie zużycia energii w porównaniu do standardowego silnika, dzięki zmniejszonym tarciu i zwiększonej skuteczności;
  • wyższa efektywność odwirowywania przy tej samej prędkości. 

Pralki 6TH SENSE Infinite Care stanowią także symbol wysokiej jakości i trwałości. To pierwsza linia pralek, których oczekiwany okres eksploatacji wynosi 10 lat. Potwierdziły to testy 2,500 cykli przeprowadzone przez niemiecki Instytut TÜV Rheinland®, w których nasze pralki uzyskały doskonałe wyniki.   Do gamy nowych pralek należy 6 modeli o pojemności od 8 do nawet 10 kg oraz o prędkości obrotowej od 1200 do 1400 obr./min. Whirlpool stworzył nową pralkę 6-ty Zmysł Infinite Care, cena modeli od 1549,00 PLN do 2149,00 PLN.

LISTA MODELI:
AWIC 8122BD
AWIC 8142BD
AWIC 9122BD
AWIC 9122CHD
AWIC 9142CHD
AWIC 10142

Źródło:  Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool