Nowości

Nowe telewizory z serii 9000 LED Pro firmy PHILIPS zapewniają najwyższy poziom domowej rozrywki

13.04.2010

Dzięki idealnej jakości obrazu zapewniającej kinowe doznania, nowe telewizory Philips LED Pro z serii 9000 zapewniają niezrównany poziom domowej rozrywki. Fascynująca moc podświetlenia Ambilight, wspaniała ostrość obrazu zapewniana przez procesor Perfect Pixel HD 2010 oraz silny dźwięk z systemu Incredible Surround  sprawiają, że filmy oglądane na ekranie telewizorów Philips 9000 LED ożywają i urzekają widzów. Ponadto, telewizory z tej serii są przystosowane do wyświetlania obrazu trójwymiarowego o rozdzielczości Full HD...

W celu zapewnienia intensywnych, kinowych wrażeń, telewizory Philips 9000 LED Pro zostały wyposażone w funkcję Ambilight Spectra 3 tworzącą charakterystyczną poświatę. Funkcja Ambilight określa kolory dominujące w obrazie i dostosowuje do nich barwę poświaty, dzięki której widzowie jeszcze silniej wczuwają się w akcję na ekranie.

Najnowsza wersja Ambilight pozwala na jeszcze wierniejsze odwzorowanie kolorów dzięki temu, że posiada funkcję, która pozwala na określenie jakiego koloru jest ściana za TV. Poświata o odcieniu dostosowywanym do koloru ściany sprawia, że doznania widzów stają się naprawdę realistyczne. W telewizorach z oferty na rok 2010 zwiększono liczbę segmentów podświetlenia Ambilight. Dzięki temu kolory poświaty są dokładniej dopasowanie do barw na ekranie, podświetlenie prawie płynnie odwzorowuje ruch sprawiając, że filmy naprawdę ożywają.

Aby zapewnić czysty i ostry obraz niezależnie od źródła sygnału, telewizory Philips LED Pro z serii 9000 wyposażono w procesor obrazu Perfect Pixel HD Engine 2010 przetwarzający 500 milionów pikseli na sekundę przy rozdzielczości Full HD.

Zdobywające nagrody podświetlenie LED Pro zużywa o połowę mniej energii oraz pozwala na wyświetlanie 2250 bilionów kolorów. Co równie ważne, dzięki inteligentnemu sterowaniu podświetleniem LED uzyskuje się głęboką czerń oraz jasną biel. W połączeniu z wydajnym procesorem uzyskuje się zadziwiającą jakość obrazu o żywych kolorach, doskonałym kontraście i realistycznych szczegółach. Ponadto, w celu uzyskania niezrównanej jasności i kontrastowości obrazu, zastosowana funkcję Bright Pro zapewniającą niezwykle duży współczynnik kontrastu, wynoszący aż 10 000 000 do jednego.

Telewizory z serii 9000 są też wyposażone w technologię 400Hz Clear LCD, gwarantującą wyjątkowo krótki czas reakcji 0,5 milisekundy. Dzięki temu, nawet sceny z najszybszą akcją są wyświetlane ostro i wyraźnie. Funkcja Perfect Natural Motion minimalizuje natomiast drgania pozwalając na bardzo płynne odwzorowanie szybkiego ruchu, zarówno w przypadku wyświetlania audycji, jak i podczas odtwarzania nagrań.

Modele telewizorów Philips LED z serii 9000 będą dostępne w sprzedaży w rekomendowanych cenach detalicznych brutto:

  • 32PFL9705H – 5099 PLN (w sprzedaży od Maja 2010 roku)

  • 40PFL9705H – 7899 PLN (w sprzedaży od lipca 2010 roku)

  • 46PFL9705H – 9599 PLN (w sprzedaży od września 2010 roku)

źródło: Philips

Więcej

Firma powiązana:

Philips Lighting Poland

Telefon 61 437 44 00
www.philips.pl, www.lighting.philips.pl/

Philips Lighting Poland