Nowości

ONDUVILLA – nowa jakość, włoski styl!

15.10.2013

Na fali prostoty i elegancji , to unikalne, lekkie, łatwe w montażu oraz szczelne rozwiązanie dla Twojego dachu, jaki proponuje nowa dachówka bitumiczna Onduvilla 3D firmy Onduline.

Nowa dachówka zrobiona na wzór włoskich dachówek ceramicznych charakteryzuje się nietypowym kształtem oraz niepowtarzalną barwą kolorystyczną której końcowy efekt przypomina obraz 3D. Kształt pokrycia w formie pasów jest wspaniałym rozwiązaniem na pokrycie nowego dachu jak i dachu do renowacji. Lekkość pasów, trwałość i specjalne profilowanie, to walory produktu, który idealnie można dopasować zarówno do małej jak i dużej architektury.

Dużą zaletą produktu jest jego ekologiczność, gdyż produkowana jest w 50% z materiałów przetworzonych nieszkodliwych dla zdrowia i przyjaznych środowisku. Waga na 1 metr kwadratowy to tylko 4 kg, zaś wymiary 106 cm x 40 cm, pozwalają łatwo przewieźć produkt oraz samodzielnie go przenieść. Płyta dodatkowo posiada cały system akcesoriów do wykończenia tj. gąsior , taśmę izolacyjną, gwoździe. ONDUVILLA – nowa jakość, włoski styl!

Źródło: Onduline

Więcej

Firma powiązana:

Onduline Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 651 85 08, 22 642 83 88, 22 651 59 32
pl.onduline.com/
handlowy@onduline.com.pl

Onduline Polska Sp. z o.o.