Nowości

Brama segmentowa WIŚNIOWSKI w nowych kolorach drewnopodobnych

12.04.2010

Szlachetny antyczny dąb czy stylowa siena rosso, to dwa z dziesięciu nowych kolorów drewnopodobnych, które Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła do gamy bram garażowych segmentowych UniPro. Sprostanie potrzebom klienta w przypadku bram garażowych i dopasowanie ich do wyglądu budynków stanowi duże wyzwanie. Brama garażowa jest zazwyczaj dopasowywana do zamontowanej już stolarki okiennej, która dostępna jest w coraz szerszej gamie kolorystycznej...

Nowa linia technologiczna do okleinowania paneli pozwoli, już wkrótce, na oferowanie bram segmentowych WIŚNIOWSKI w nowych kolorach drewnopodobnych.

10 nowych kolorów to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie drewnem, jako elementem dekorującym nasze domy. Nowe kolory drewnopodobne wiernie oddają naturalny charakter tradycyjnych, drewnianych powierzchni. Oprócz drewna polskiego proponujemy także drewno egzotyczne, które wyróżnia się indywidualnym i niespotykanym wśród polskich gatunków usłojeniem i kolorystyką.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi barw, możemy swobodnie aranżować nasze otoczenie według upodobań i gustów. Bramy WIŚNIOWSKI w nowych drewnopodobnych kolorach, można dopasować zarówno do drewnianych okien, drzwi czy elewacji jak i do nowoczesnych założeń architektonicznych, w których coraz częściej wykorzystuje się połączenie tradycyjnego drewna z awangardą.

 

 

źródło: WIŚNIOWSKI

Więcej