Nowości

Nowe szafki lustrzane ANTADO

14.10.2013

Jak połączyć komfort korzystania z lustra z wygodą przechowywania niezbędnych w łazience drobiazgów? Dobą odpowiedzią na to pytanie zdaje się być szafka lustrzana – młodsza siostra lustra. To mebel o wysokiej funkcjonalności, ponieważ zajmuje taką samą powierzchnię jak lustro, a oferuje coś więcej niż tylko możliwość przeglądania się.

Szafka nadumywalkowa z lustrzanym frontem to doskonała propozycja meblowa do małej łazienki. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które lubią mieć w łazience porządek, a przy tym wszystkie drobiazgi na wyciągnięcie ręki.

Za drzwiami szafki lustrzanej można ukryć sporo potrzebnych na co dzień rzeczy, choćby kubek do mycia zębów, szczoteczki, perfumy oraz kosmetyki do demakijażu.

Pewnym ograniczeniem jest kilkunastocentymetrowa głębokość szafek, która nie pozwala na zbyt dużą swobodę przechowywania przedmiotów o gabarytach większych  niż szampon do włosów. Ponadto w szafce lustrzanej powinny znajdować się rzeczy w opakowaniach, które można postawić (słoiki, butelki).

Te drobne niedogodności rekompensuje wysoka użyteczność, dzięki której szafki lustrzane są jednym z częściej wybieranych mebli z oferty firmy Antado. Producent wprowadził właśnie do oferty nowe modele szafek lustrzanych. Są to:

  • szafka jednodrzwiowa o szerokości 50 cm (wersja prawa lub lewa),
  • szafka dwudrzwiowa  o szerokości 60 cm (30 cm + 30 cm),
  • szafka dwudrzwiowa o szerokości 70 cm (asymetryczna: 40 cm + 30 m),
  • szafka dwudrzwiowa o szerokości 80 cm (40 cm + 40 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 90 cm (30cm + 30 cm + 30 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 100 cm (30cm + 40 cm + 30 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 110 cm (40cm + 30 cm + 40 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 120 cm (40cm + 40 cm + 40 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 120 cm (50cm + 30 cm + 50 cm),
  • szafka trzydrzwiowa o szerokości 140 cm (50cm + 40 cm + 50 cm).

Wszystkie nowe szafki Antado mają wysokość 70 cm i głębokość całkowitą na poziomie 15 cm. Każda szafka wyposażona jest w półki z bezpiecznego szkła hartowanego; dzięki podwójnym rzędom otworów można je dogodnie rozmieścić wewnątrz mebla.

Lustrzane fronty naklejone są na płytę meblową – jest to trwałe i bezpieczne rozwiązanie. Uwagę warto zwrócić też na sposób otwierania nowych szafek.

Modele jedno- i dwudrzwiowe otwierają się tradycyjnie, natomiast w wersji trzydrzwiowej skrajne drzwi otwierają się do środka. Dzięki takiej konfiguracji, stojąc pośrodku mebla można zobaczyć nie tylko przód ale również tył głowy. Jest to wygodne rozwiązanie na przykład podczas samodzielnego układania włosów.

Nowe szafki lustrzane Antado są kontynuacją serii A-0 – praktycznych szafek z półkami na zewnątrz i drzwiami z lustra bezpiecznego. Nowe szafki, utrzymane w klasycznej stylistyce, prezentują uniwersalny design, który pozwala komponować je z każdym typem mebli z oferty producenta.

Już wkrótce w ofercie Antado pojawi się nowoczesne oświetlenie przeznaczone do szafek lustrzanych, mocowane w prosty sposób do górnego wieńca mebla. Nowe szafki lustrzane ANTADO – więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

Źródło: Antado

Więcej

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.