Nowości

Squaro Edge 12 – doskonałość w każdym milimetrze. Nowa wanna firmy Villeroy & Boch

04.10.2013

Liczymy! Czas pozostały do rozpoczęcia urlopu – w dniach, dystans codziennego biegu – w kilometrach, ilość wypitej kawy – w filiżankach. A perfekcja? Też jest mierzalna. Villeroy & Boch nadał jej nową jednostkę. Teraz dzięki wannie Squaro Edge 12 z wyjątkowo niskim rantem doskonałość podajemy… w milimetrach! Zapomnijcie o calach.

Przede wszystkim umiar! Tej zasadzie aktualnie hołduje wzornictwo. Liczą się purystyczne formy i wysokiej jakości materiały. Liczy się Squaro Edge 12! Nowa wanna Villeroy & Boch to kwintesencja współczesnego designu: wyróżniają ją wyraziste kontury, proste linie oraz zdobniczy minimalizm. A zaczęło się od… nowoczesnych samochodów. To właśnie ich dynamiczny kształt zainspirował projektantów do stworzenia Squaro Edge 12.

Jej największym atutem jest niski, zaledwie 12-milimetrowy rant - dowód na nieograniczone możliwości plastyczne Quarylu®. Unikatowe połączenie kwarcu i akrylu pozwala na pełną swobodę w projektowaniu oraz precyzję wykonania. Dzięki temu Squaro Edge 12 jest idealna w każdym milimetrze. Squaro Edge 12 – z myślą o komforcie Squaro Edge 12 łączy w sobie wysublimowaną estetykę z funkcjonalnością.

Wanny mają niestandardową głębokość 45 cm, co oznacza nie tylko wygodę użytkowania, lecz również mniejsze zużycie wody podczas kąpieli. Ponadto, dzięki idealnie gładkiemu, łatwemu w utrzymaniu czystości Quarylowi® ich wnętrza są antypoślizgowe, odporne na zadrapania i przyjemnie ciepłe. Kolekcja Squaro Edge 12 obejmuje sześć modeli wanien: prostokątne i owalne, wolnostojące i do montażu przyściennego.

Każda z białym i chromowanym systemem przelewowo-odpływowym w komplecie, każda z możliwością podłączenia wybranych systemów hydromasażu. Dla wanien wolnostojących dostępna jest obudowa – w kolorze białym lub Graphite Noir. Miłośnikom relaksujących kąpieli przypadnie do gustu opcja dodatkowa – dedykowany specjalnie Squaro Edge 12 system napełniający.

Ten idealnie przylegający do bocznej ścianki wanny wlew kaskadowy to pomysłowe uzupełnienie tradycyjnych baterii łazienkowych. Woda szerokim strumieniem wpada do środka, a jej delikatny szum koi zmysły. Chociaż wanny Squaro Edge 12 doskonale wyglądają samodzielnie, odnajdują się także w szykownym towarzystwie.

Świetnie komponują się z bezprofilowymi kabinami prysznicowymi Squaro Walk-In oraz brodzikami Squaro Superflat – wykonanymi z Quarylu® i przystosowanymi do montażu na równi z podłogą. Prostokątne umywalki Memento oraz minimalistyczne meble Legato postawią kropkę nad i w kwestii aranżacji salonu kąpielowego.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch