Nowości

Najnowsza kolekcja LEI45®

08.10.2013

Po dwóch latach pracy nad kolekcją Noclaf  LEI45 możemy wreszcie z wielką radością i satysfakcją zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą propozycją.

Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest umywalka w kształcie połowy kuli, którą połączyliśmy trwałą i wodoodporną spoiną z MED Laminate. Do produkcji naszych kolekcji stosujemy zawsze takie materiały, które sprawdzają się w specyficznym środowisku panującym w łazience. Zastosowaliśmy MED  (Marine Equipment Directive) Laminate  ze względu na wysoką jakość tego produktu i fakt, że jest często wykorzystywanym materiałem do budowy statków. Wielkim wyzwaniem okazało się opracowanie takiej technologii, która pozwoli na trwałe połączenie różnych materiałów: umywalki z MED Laminate. Wyniki wielu  prób i testów potwierdziły nierozerwalność użytej przez nas spoiny, dlatego dziś możemy Państwu dać 10 letnią gwarancje na wytrzymałość tego łączenia.

Chcieliśmy aby nasi klienci cieszyli się w swojej łazience meblami, które nie tylko posiadają wysoką jakość wykonania czy modny design. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest funkcjonalność mebli. Dlatego warto zwrócić uwagę na drugi charakterystyczny element tej kolekcji jakim jest szafka stojącą na niewidocznych kółkach – nowość wśród rozwiązań firmy Noclaf.

Celem Kolekcji LEI45 jest  dostarczenie nowatorskiego rozwiązania, które pozwoli na zastosowanie go w różnych konfiguracjach w łazience. Dzięki procesowi Kastomizacji klient ma możliwość umieszczenia umywalki w dowolnym miejscu pod MED Laminate w szafkach wiszących, stojących, w kolumnach czy w wyspie. Dajemy także nieograniczone możliwości umieszczania szafek z umywalką na różnych wysokościach, co zapewnia wygodę użytkowania przez ludzi wysokich, niskich, dzieci, czy osoby niepełnosprawne.  Wierzymy, że Kolekcja LEI45 znajdzie swoich wiernych fanów i spełni oczekiwania wielu nabywców. 

Źródło: Noclaf

Więcej

Firma powiązana:

Noclaf

Telefon 22 798 12 58, 22 729 95 04
www.noclaf.pl
noclaf@noclaf.pl

Noclaf