Nowości

Nowa generacja chłodziarek Gorenje - ION generaion

04.10.2013

Gorenje z dumą prezentuje nową generację chłodziarko-zamrażarek stworzonych w zgodzie z naturą i z myślą o zdrowiu użytkowników.

Chłodziarki Gorenje ION generation wykorzystują w swoim działaniu najlepsze z rozwiązań, jakie może zaoferować przyroda.

Inżynierowie Gorenje wykorzystali naturalny proces jonizacji charakteryzujący się zdolnością oczyszczania powietrza i wzbogacania go w tlen, i zastosowali go w nowej generacji chłodziarek jako technologię o nazwie IonAir. Dzięki połączeniu nowej technologii z zaawansowanym systemem cyrkulacji powietrza MultiFlow 360˚ oraz funkcją NoFrost Plus chłodziarki nowej generacji zapewniają idealny mikroklimat umożliwiający długotrwałe przechowywanie żywności, albowiem  technologia IonAir efektywnie eliminuje 95 procent wszystkich obecnych w chłodziarce mikroorganizmów.

Wyjątkowa technologia sensorowa AdaptCool to jeszcze jedna zaawansowana technologia, która przedłuża świeżość i chroni pełnię wartości odżywczych produktów żywnościowych. Jej działanie zapobiega nadmiernemu ogrzewaniu się wnętrza chłodziarki podczas częstego otwierania drzwi. Dzięki temu temperatura w chłodziarce nie wzrasta do takiego poziomu, by zaszkodzić przechowywanej żywności. Równocześnie technologia AdaptCool optymalizuje działanie chłodziarki dostosowując je do sposobu funkcjonowania indywidualnego gospodarstwa.

Co roku wyrzucamy ogromne ilości żywności, która ulega zepsuciu wskutek nieprawidłowego przechowywania. Chłodziarki Gorenje ION generation oferują idealną kombinację właściwości, które pozwalają chronić świeżość produktów żywnościowych znacznie dłużej niż tradycyjne chłodziarki.

Źródło: Gorenje Polska

Więcej

 

 

 

Firma powiązana:

Gorenje Polska

Telefon 22 738 32 01
www.gorenje.pl
gorenje@gorenje.pl

Gorenje Polska