Nowości

Nowe modele zlewozmywaków granitowych Zorba

03.10.2013

Przy aranżacji dużych kuchni nie musimy w żaden sposób ograniczać wyobraźni i w zależności od pomysłu na urządzenie pomieszczenia, możemy w niej zamontować praktycznie każdy zlewozmywak.

Problem pojawia się, gdy wnętrze jest małe, a muszą się w nim zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Projektanci Deante doskonale zdają sobie sprawę jakie trudności może sprawiać aranżacja takiej kuchni, dlatego do dobrze już znanej serii Zorba wprowadzone zostały dwa nowe modele zlewozmywaków: 1-komorowy bez ociekacza i 1-komorowy z krótkim ociekaczem. Są one praktyczne i jednocześnie efektowne oraz pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce. To właśnie dzięki swym wymiarom i prostej linii wzorniczej będą one idealnym rozwiązaniem dla małych kuchni, zwłaszcza tych urządzonych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Nie bez znaczenia jest też wytrzymałość zlewozmywaków Zorba - kompozyt, z którego są one wykonane nadaje im wyjątkowej trwałości, odporności na zarysowania i wysokie temperatury, w przypadku krótkotrwałego oddziaływania nawet do 250°C. Dzięki tym parametrom zlewozmywaki Zorba objęte są 10-letnią gwarancją.

Źródło: Deante

Więcej

 

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante