Nowości

Model FLN149LW najwyższy w kategorii EKO

31.03.2010

Do oferty urządzeń wolnostojących firmy ARDO dołączyły innowacyjne pralki z linii Effective zwanej również „linią ekologiczną”. Najnowsza gama produktów zawiera 16 urządzeń ładowanych od frontu. Jednym z najbardziej innowacyjnych jest model FLN149LW posiadający wszystkie funkcje, które wpływają na ekologiczną pracę urządzenia i jakość wypranych ubrań...

Pralka FLN149LW to najbardziej zaawansowany model z całej gamy pralek ARDO. Pralka wyróżnia się niespotykaną do tej pory bardzo dużą pojemnością bębna - posiada aż 9 kg załadunku. Taka wielkość to bezcenna informacja dla wszystkich wieloosobowych rodzin. Dla przykładu: w pralce o standardowym załadunku (5 kg) możemy wyprać jednorazowo np.: 10 sztuk bawełnianych koszul natomiast urządzenie o zwiększonym załadunku do 9 kg umożliwi nam wypranie nawet do 18 sztuk.


Najwyższą jakość pracy pralki gwarantują programy:

  • AUTOCLEAN – program automatycznie sygnalizuje o występującym zanieczyszczeniu lecz nie narzuca się, użytkownik sam wybiera najbardziej odpowiedni moment na jego uruchomienie. Utrzymanie odpowiedniego środowiska pralki następuję poprzez uruchomienie cyklu prania w wysokiej temperaturze 90°C.

  • HYGIENIC - zapewnia najwyższą higienę prania zarówno dla odzieży białej jak i kolorowej oraz tkanin syntetycznych już w temperaturze 40°C. To nowoczesne rozwiązanie zostało potwierdzone certyfikatem VDE  i gwarantuje pozbycie się z naszego prania wszelkich niepożądanych bakterii.

Ponadto w najwyższym modelu linii Effective zastosowano kilka nowoczesnych rozwiązań:

  • Program Wełna – rozwiązanie przeznaczone do prania wełnianych ubrań posiadające certyfikat Woolmark wydawany przez australijski instytut The Woolmark Company. Tkaniny zachowują oryginalne kolory i swój pierwotny blask, po każdym cyklu prania.

  • Program Sport – rozwiązanie specjalnie przygotowane do prania nowoczesnej odzieży i bielizny sportowej wykonanych z mikrowłókien, np. z Goretexu. Idealny program do szybkiego prania odzieży, która nie wymaga prasowania.

  • Duży wyświetlacz LCD – wyrazisty i bardzo czytelny sposób prezentacji etapów pracy pralki

  • Wytrzymałość konstrukcyjna – pralki zachowują doskonałą równowagę podczas wirowania i redukują hałas towarzyszący praniu. Struktura pralek jest przygotowana do przyjęcia i balansowania sił generowanych podczas pracy.


Wszystkie urządzenia z linii EKO pracują w klasie efektywności energetycznej A+ i tym samym gwarantują bardzo niskie zużycie energii dbając o nasze środowisko naturalne. Ponadto, aby ułatwić pracę konsumentom producent zaproponował drzwi o średnicy aż 44 cm oraz kącie otwarcia 180°, które gwarantują bardzo wygodny załadunek lub rozładunek prania. Pralka PLN149L występuje również w kolorystyce eleganckiej czerni.


Sugerowana cena promocyjna pralek:

  • FLN149LW – 2 199,00 PLN brutto

  • FLN149LB –  2 299,00 PLN brutto


źródło: ARDO

Więcej
Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo