Nowości

Elfa w świecie młodych odkrywców

01.10.2013

Odkrywania świata ciąg dalszy. Z pierwszym września uczniowie uzupełnią wakacyjną metodę empiryczną o wiedzę czerpaną z podręczników. Urosną stosy książek, notatek i akcesoriów. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiedź to elfa. Ten nowoczesny system do przechowywania pozwala stworzyć przestrzeń do efektywnej nauki.

Do zdobywania wiedzy gotowi… Czas, start! Nowy rok szkolny już ruszył! Przed uczniami – maluchami i tymi już doświadczonymi, kolejne naukowe wyzwania. Jak im podołać?

Kluczem jest dobrze zaplanowany czas i rozsądnie zorganizowana przestrzeń. W tym drugim pomaga elfa. Dzięki systemowi z łatwością stworzysz biurko, idealnie dopasowane do potrzeb Twojego dziecka.

Elfa gwarantuje bogactwo możliwości i elastyczność kształtowania przestrzeni. System półek ażurowych Classic i pełnych Décor montujesz i reorganizujesz zależnie od potrzeb. Ze względu na różne rozmiary i głębokości oraz swobodę kształtowania odległości między nimi, z łatwością pomieszczą każdy przedmiot.

Podręczniki zmieszczą się na półkach, a na drobne akcesoria najlepsze będą wysuwane kosze z siatki Mesh. Niskie – 8-centymetrowe to doskonały sposób na przybory do pisania, a wyższe, liczące 18 lub 28 cm sprawdzą się w przechowywaniu zeszytów i notatek.

Elfa zmienia się tak, jak Twoje dziecko. Elementy systemu wspierają się na szkielecie z przyściennych pionowych i poziomych listw. Dzięki temu można dowolnie je kształtować, a w razie potrzeby dodać kolejne półki i kosze oraz wygodnie dostosować wysokość blatu do zmieniającego się wzrostu ucznia.

System montuje się w wariancie pionowych szyn przykręcanych lub wieszanym, w którym do ściany wystarczy przykręcić tylko poziomą listwę i na nią założyć szyny pionowe. W systemie wolnostojącym elfa Freestanding stelaż wspiera się na specjalnym systemie stabilizującym. Kosze dostępne są w mobilnej wersji wolnostojącej, a także w wariancie mocowanym do pionowych listw. Elfa w świecie młodych odkrywców!

Źródło: Elfa

Więcej