Nowości

Nowości Bruk-Betu

25.09.2013

Spośród tegorocznych nowości Bruk-Betu na szczególną uwagę zasługują modele, które przełamują standardowe postrzeganie kostek brukowych jako drobnych, kwadratowych elementów.

Kostka Novatorjedna z nowości producenta – wyróżnia się trzema dużymi elementami, które układa się w rytmiczne rzędy. Wąskie, ale dobrze zaznaczone spoiny nawierzchni wykonanych z kostek Novator, wydłużają optycznie przestrzeń.

Prostokątny, masywny kształt kostek ciekawie współgra z nowoczesną zabudową, utrzymaną w duchu modernistycznym. Kostka Novator dostępna jest w pięciu stonowanych kolorach przywodzących na myśl barwy naturalnych skał, takich jak wapienie czy granity.

Kolejna nowość, kostka brukowa Parkiet, zachwyca niestandardowymi, wydłużonymi kształtami elementów. Jej projekt został przygotowany z myślą o nowoczesnej architekturze budynków oraz otwartych przestrzeniach miejskich.

Pięć dużych elementów Parkietu o ośmiocentymetrowej grubości stanowi stabilną podstawę dla podjazdów i placów obciążonych ruchem samochodowym. Dzięki pięciu różnym wersjom kolorystycznym o gładkiej lub matowej fakturze, kostkę Parkiet można łatwo dopasować do stylu otoczenia.

Źródło:  BRUK-BET

Więcej

Firma powiązana:

BRUK-BET

Telefon 801 209 047
www.bruk-bet.pl
biuro@bruk-bet.pl

BRUK-BET