Nowości

Betonowe siedziska w ofercie Styl-Bet

24.09.2013

Prostota formy, funkcjonalność oraz jakość wykonania – tymi zasadami od 22 lat kieruje się firma Styl-bet, lider branży małej architektury na rynku polskim i europejskim.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma przyjmuje zlecenia na realizacje indywidualnych projektów, wzbogacając tym samym swoją ofertę o nowe pozycje. W bieżącym miesiącu Styl-bet produkuje betonowe siedziska, które dopełnią krajobraz miejski kilku francuskich miast. Siedziska wykonane są z gładkiego betonu architektonicznego w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i szarej. Bryły o wymiarach 200 lub 150x50x45 cm cechują się uniwersalnością zastosowania, a dzięki swoim regularnym kształtom nadają się do zagospodarowania każdego rodzaju przestrzeni miejskich wprowadzając w nie ład. Beton jako materiał konstrukcyjny siedzisk jest zbrojony. Co niezwykle ważne na obszarach zurbanizowanych, beton jest także impregnowany przeciwko graffitti oraz działaniu zmiennych warunków atmosferycznych.

 

W najbliższym czasie produkt zostanie wprowadzony do oferty firmy, także w wariancie deskowanym. Pełen katalog wyrobów dostępny jest na stronie internetowej: www.styl-bet.com.pl

Źródło: Styl-bet

Więcej

 

 

 

Firma powiązana:

Styl-Bet

Telefon 94 363 30 76, 605 211 075
www.styl-bet.com.pl, www.malaarchitektura.com
biuro@styl-bet.com.pl

Styl-Bet