Nowości

Kostka Via Trio Aspero - stylowa i bezpieczna

23.09.2013

System Via Trio Aspero składający się z trzech prostokątów o różnej długości wyróżnia się z całej grupy parametrami wytrzymałościowymi. Kostki z powodzeniem łączą walory użytkowe z estetycznymi.

Odcienie szlachetnej szarości oraz ciepłe brązy i słoneczne piaski podkreślą urodę posesji tak klasycznych, jak i w stylu modern. Płytki mają kształt wyciosanego bloku granitowego o równych krawędziach i dlatego sprawdzą się na przydomowych ścieżkach, placach, tarasach, podjazdach, a także na różnego rodzaju trasach do biegania czy uprawiania innego sportu, a wszystko to ze względu na nieśliską nawierzchnię i niefazowane krawędzie. Efekt ten osiągnięto wdrożonemu w procesie produkcji procesowi śrutowania i szczotkowania, który sprawił, że kostki Via Trio Aspero charakteryzują się lekko chropowatą powierzchnią i są mniej podatne na zarysowania.

Dodatkowo w kostkach Via Trio Aspero, na etapie procesu wytwarzania, zastosowano system impregnacji produktu. System Anti Liquid System, czyli ALS  sprawia, że kostki Via Trio Aspero charakteryzują się mniejszą, w porównaniu do standardowych produktów, nasiąkliwością. ALS ogranicza również powstawanie wykwitów, szpecących plam oraz zazielenień. Kostka dostępna jest w czterech kolorach: piaskowym, torfowym, jasnoszarym oraz ciemnoszarym.

Wymiary: 270 mm/360 mm/45 mmx180 mmx80 mm

Cena: 88,56 zł/m²

Źródło: Libet

Więcej

 

Firma powiązana:

Libet

Telefon 71 335 11 01, 801 542 381
www.libet.pl

Libet