Nowości

Tak pięknie może wyglądać ciepło...

13.09.2013

W asortymencie Zehnder pojawiła się w tym roku znakomita nowość. Grzejnik konwektorowy bimetaliczny Zehnder Stana.

Niewątpliwą zaletą tego produktu jest nowoczesny design. Grzejnik ten zaprojektowany został w minimalistycznej konwencji, ma  płaskie fronty i dekoracyjne grille.

Jest  to urządzenie kompaktowe o zintegrowanych, niewidocznych przyłączach, przystosowane do instalacji wolnostojącej.

Dzięki innowacyjnej technologii stanowi on znakomite rozwiązanie, dedykowane zarówno dla obiektów mieszkalnych jak i biurowych.

Grzejnik Zehnder Stana działa na zasadzie konwekcji naturalnej, ale dostępny jest również w wersji Neo z wentylatorem podnoszącym moc chwilową, szczególnie polecanej dla instalacji niskotemperaturowych.

Należy podkreślić, iż zamontowanie tych grzejników jest niezwykle łatwe, zastosowano bowiem prosty 2 częściowy zestaw montażowy. Są one bardzo lekkie w porównaniu ze stalowym odpowiednikiem. Zehnder Stana to produkt o bardzo dobrej wydajności.  Moce grzejników zostały zmierzone zgodnie z normą EN 442. 

Tak pięknie może wyglądać ciepło... nowość Zehnder to urządzenie energooszczędne, ze względu na niski pobór energii elektrycznej, charakteryzujące się cichą pracą i wysoką funkcjonalnością. Produkt ten dostępny jest w ponad 50 kolorach z palety barw Zehnder, co umożliwia ogromną elastyczność zastosowania w najróżniejszych aranżacjach wnętrz.

Źródło: Zehnder

Więcej

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.