Nowości

Polikrzemianowa masa tynkarska: NOVALIT AKORD

10.09.2013

Od września br. Farby KABE wprowadziły do swojej oferty nową polikrzemianową masę tynkarską pod nazwą NOVALIT AKORD  przeznaczoną do nakładania maszynowego.

Niskoalkaliczny tynk polikrzemianowy NOVALIT T Farby KABE w wersji do natryskowego (mechanicznego) wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się łatwą aplikacją, wysoką wydajnością a przede wszystkim wyjątkowo równomierną i wyraźną fakturą.

Szczególnie polecany jest do stosowania na dużych powierzchniach oraz na podłożach o zakrzywionych, nieregularnych kształtach. Tworzy trwałą wyprawę o mineralnym charakterze, wysokiej paroprzepuszczalności i niskiej nasiąkliwości powierzchniowej.

W standardzie zawiera zabezpieczenie przed porostem glonów i grzybów. Może być stosowany zarówno na podłożach mineralnych (jak np.: beton, tynk wapienny, wapienno-cementowy i cementowy) jak i pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. Dostępny jest szerokiej palecie kolorów /możliwych do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych.

Przed nakładaniem tynku podłoże wymaga zagruntowania preparatem GRUNT NOVALIT GT. Polikrzemianowa masa tynkarska: NOVALIT AKORD. Kolory: naturalna biel i wybrane kolory z wzornika KABE i wzornika NCS (możliwe do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych). Zużycie: ok. 2,2 kg/m2. Produkt dostępny jest w opakowaniu 20 kg, w fakturze pełnej o granulacji 1,5 mm.

Źródło: Farby KABE

Więcej
 

Firma powiązana:

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Telefon 32 204 64 60, 32 204 64 60
www.farbykabe.pl
info@farbykabe.pl

Farby KABE Polska Sp. z o.o.