Nowości

ARDO wprowadza nową linię Effective

15.03.2010

Do najnowszej oferty urządzeń wolnostojących firmy ARDO dołączyły innowacyjne pralki z linii Effective. Cechą wspólną wszystkich nowych urządzeń jest niewielki rozmiar i bardzo duży załadunek oraz zaawansowana technologia. Najnowsza gama produktów zawiera 16 urządzeń ładowanych od frontu, w tym 9 modeli z linii pralek wąskich o pojemności od 3,5 do 7 kg i maksymalnej głębokości 45 cm. Urządzenia z nowej linii są dostępne w najlepszych sklepach AGD w całej Polsce...

Pralki odznaczają się niespotykaną do tej pory dużą pojemnością bębna, co jest idealnym rozwiązaniem dla wieloosobowych rodzin. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w drzwi o średnicy aż 44 cm oraz kącie otwarcia 180°, które gwarantują bardzo wygodny załadunek lub rozładunek prania.

Częste pranie w niskich temperaturach może sprzyjać powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Z myślą o komforcie użytkowników i higienie pracy w najwyższych modelach został zainstalowany program AUTOCLEAN, który w wysokiej temperaturze dogłębnie czyści wnętrze pralki. Dodatkowo w tych modelach ARDO wprowadziło program HYGIENIC, który zapewnia najwyższą higienę prania zarówno dla odzieży białej jak i kolorowej oraz tkanin syntetycznych już w temperaturze 40°C. To nowoczesne rozwiązanie potwierdzone certyfikatem VDE  gwarantuje pozbycie się z naszego prania wszelkich niepożądanych bakterii.

W najnowszych modelach linii Effective zastosowano kilka nowoczesnych rozwiązań: 

  • Wytrzymałość konstrukcyjna – pralki zachowują doskonałą równowagę podczas wirowania i redukują hałas towarzyszący praniu. Struktura pralek jest przygotowana do przyjęcia i balansowania sił generowanych podczas pracy.

  • Program Wełna – rozwiązanie przeznaczone do prania wełnianych ubrań posiadające certyfikat Woolmark wydawany przez australijski instytut The Woolmark Company. Tkaniny zachowują oryginalne kolory i swój pierwotny blask, po każdym cyklu prania

  • Program Sport (nie we wszystkich modelach) – rozwiązanie specjalnie przygotowane do prania nowoczesnej odzieży i bielizny sportowej wykonanych z mikrowłókien, np. z Goretexu. Idealny program do szybkiego prania odzieży, która nie wymaga prasowania.

  • Duży wyświetlacz LCD (nie we wszystkich modelach) – wyrazisty i bardzo czytelny sposób prezentacji etapów pracy pralki.

Wszystkie modele z nowej linii Effective pracują w klasie efektywności energetycznej A+ i tym samym gwarantują bardzo niskie zużycie energii dbając o nasze środowisko naturalne.

Pralki z nowej linii przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cenią sobie przestrzeń lub posiadają niewielkie łazienki. Nasze urządzenia oferują niespotykaną na polskim rynku pojemność 7 kg załadunku, mnogość przydatnych funkcji i programów przy niewielkich gabarytach - zaledwie 45 cm głębokości. Stworzyliśmy pralki, które spełniają wszelkie założenia nowoczesnych i solidnych rozwiązań pralniczych, przy maksymalnym poszanowaniu portfela użytkownika”. – powiedział Dariusz Andrzejewski, Brand Manager marki ARDO

źródło: ARDO

Więcej

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo