Nowości

Mobilny katalog Stegu już dostępny

28.08.2013

Firma Stegu udostępniła na platformach Android i iOS  bezpłatną aplikację mobilną skierowaną do użytkowników smartfonów i tabletów.

Aplikacja Stegu to praktyczne narzędzie umożliwiające szybki dostęp do szerokiej oferty Stegu oraz do nowości produktowych. Klienci Stegu przyzwyczaili się już do tego, że za marką kryją się nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również wygoda i łatwość ich wyboru oraz montażu. Mobilny katalog został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które nie tylko ułatwią użytkownikom wybór odpowiedniej dla siebie pozycji z bogatej oferty, ale również zlokalizowanie najbliższego punktu sprzedaży produktów Stegu.

Aplikacja jest również wspaniałym źródłem inspiracji, prezentującym ciekawe rozwiązania aranżacyjne z wykorzystaniem okładzin ściennych i elewacyjnych Stegu. Aplikacja Stegu w szybki i czytelny sposób zapewnia dostęp do parametrów technicznych oraz instrukcji montażu produktów Stegu. W celu zainstalowania aplikacji należy odszukać ją w serwisach Google Play lub App Store. Można ją również pobrać bezpośrednio ze strony www.stegu.pl.

Katalog mobilny Stegu jest dostępny w języku polskim i angielskim.

Źródło: Stegu

Więcej