Nowości

Z fascynacji do wypieków...

26.08.2013

…powstał piekarnik dbający o przygotowanie zawsze pysznych ciast i aromatycznych dań mięsnych. To propozycja dla tych, którzy poza wyjątkowym sprzętem, chcieliby wyróżnić kuchnię perfekcyjnym smakiem serwowanych w niej dań.

Gotowanie kontrolowane

Piekarnik HB78GB590 przejmuje pełne dowodzenie nad wypiekami. Wyposażony w 68 programów automatycznych zadba o najlepszy efekt każdej przyrządzanej potrawy, do-bierając odpowiednią moc, czas i rodzaj grzania. Tuż przed wstawieniem do piekarnika wybranego dania lub ciasta wystarczy podać jego wagę i wybrać pasujący program. Od momentu uruchomienia piekarnika, elektronika cookControl dopilnuje, by walory smakowe potrawy dorównywały tym z ulubionych restauracji. Dodatkowym argumentem zachęcającym do gotowania jest system automatycznego czyszczenia pyrolitycznego, czyli activeClean. Korzystając z niego, dajemy sygnał piekarnikowi, by rozgrzał się do temp. ok. 500°C, zamieniając w ten sposób wszystkie pozostałości po tłuszczu, w łatwy do sprzątnięcia popiół. Innowacyjność piekarnika marki Siemens uzupełnia również program szybkiego nagrzewania, który skraca czas oczekiwania na pożądaną temperaturę o 30%. Dzięki opracowanemu rozwiązaniu technologicznemu, oszczędzamy czas i energię, potrzebną do rozgrzania wnętrza urządzenia.

Jeszcze więcej przyjemności dla oka

Za futurystycznym i jednocześnie eleganckim wyglądem piekarnika, kryją się szczegóły jego wykończenia. Dopracowany wygląd przycisków funkcyjnych i chowanego pokrętła subtelnie podkreśla niebieskie światło, zaś wyświetlacz TFT, o jeszcze większej rozdzielczości 768 x 144 pikseli/cal, zapewnia jeszcze lepszą czytelność z każdej perspektywy. Wykonany ze stali i szkła piekarnik HB78GB950 otrzymał najwyższe wyróżnienie w dziedzieni światowego wzornictwa - reddot International Design Award, a także został nagrodzony tytułem iF product design award 2012.

Wyposażenie/funkcje piekarnika HB78GB590:                                  

  • 14 rodzajów grzania
  • 68 programów automatycznych
  • Chłodny front
  • softClose
  • Automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean
  • Wyświetlacz TFT
  • Pojemność: 65 litrów
  • Wymiary: 595 x 595 x 548 mm           

Cena:  6199 zł

Źródło: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Więcej

 

 

Firma powiązana:

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Telefon 22 57 27 600
www.siemens-home.pl

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.