Nowości

Nowe regulatory pokojowe Nea firmy REHAU

23.08.2013

Firma REHAU wprowadziła na rynek nowe regulatory pokojowe służące do regulacji temperatury w systemach ogrzewania płaszczyznowego.

Jesteśmy przekonani, że Nea zjedna sobie przychylność użytkowników atrakcyjnym wzornictwem wyróżnionym nagrodą reddot design, nieskomplikowanym montażem, prostą obsługą i wieloma użytecznymi funkcjami. Są dostępne trzy wersje urządzenia: ogrzewanie (Nea H), ogrzewanie z programem sterowania czasowego (Nea HT) oraz ogrzewanie i chłodzenie z programem sterowania czasowego (Nea HCT).

Nagrodzony design i łatwość montażu

Nea zwraca uwagę wyjątkową i ponadczasową formą, zaprojektowaną specjalnie dla REHAU. Ten wysokiej jakości regulator jest kompaktowy i płaski. Posiada podświetlany, czytelny wyświetlacz LCD. Montaż przebiega łatwo, bezpiecznie i jest możliwy zarówno na puszce podtynkowej, jak i na ścianie.

Komfort obsługi

Obsługa regulatora pokojowego Nea odbywa się za pomocą zaledwie trzech przycisków. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi z wyraźnymi symbolami nawigacja jest prosta i intuicyjna. Urządzenie posiada funkcję zabezpieczenia przed dostępem osób nieupoważnionych i oferuje różne poziomy uprawnień konfiguracyjnych, tzn. poziom użytkownika końcowego, serwisowy i ekspercki. Zapobiega to przypadkowej zmianie ważnych parametrów.

Dodatkowe funkcje regulatora ułatwiają codzienne życie. Przykładowo dzięki programowi sterowania czasowego zintegrowanego z wariantami HT i HCT można zaprogramować do trzech trybów czasowych dziennie. Ponadto urządzenie wyświetla godzinę. Indywidualnie można ustawić różne tryby pracy, tzn. tryb obecności, tryb urlopowy i tryb party. Regulator pokojowy Nea HCT można opcjonalnie połączyć z czujnikiem temperatury podłogi.

Źródło: Rehau

Więcej