Nowości

Nowość! Duo w 5 odsłonach!

16.08.2013

W obecnych trendach aranżacyjnych priorytetem są proste formy i funkcjonalność. Firma POL-SKONE wpisując się w tę tendencję wzbogaciła 5 popularnych kolekcji drzwi wewnętrznych o wariant Duo.

Nowe modele wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz modnym wzornictwem. Nowe drzwi SIMPLE, GRAF, ASTOR, CLASSIC oraz FIORD w wersji Duo firmy POL-SKONE odróżniają się od klasycznych modeli przede wszystkim budową w systemie bezprzylgowym. Rozwiązanie to jest coraz chętniej stosowane przez projektantów wnętrz zarówno ze względów praktycznych, jak i estetycznych. Konstrukcja pozbawiona przylgi umożliwia „schowanie” drzwi w ościeżnicy, przez co tworzą one ze ścianą efektowną, jednolitą płaszczyznę. Pomieszczenie zyskuje wówczas nowoczesny charakter, a także staje się bardziej przestronne.

Nowoczesne oblicze klasycznych modeli

Stolarka POL-SKONE w wersji Duo bazuje na sprawdzonych wzorach, które cieszą się niesłabnąca popularnością wśród klientów. Różnorodność modeli i unowocześniona konstrukcja bezprzylgowa umożliwiają urządzenie modnego wnętrza w dowolnym stylu. Drzwi z kolekcji SIMPLE Duo i GRAF Duo o geometrycznych formach są dedykowane do minimalistycznych aranżacji, natomiast ASTOR, CLASSIC i FIORD w wersji Duo doskonale sprawdzą się w przestrzeniach nawiązujących do klasyki. Każda z serii obejmuje kilka wariantów skrzydeł, zarówno pełnych, jak i przeszklonych. Szklenia standardowo są wykonane z matowego, białego szkła o grubości 4 mm. Występują w różnych w wielkościach i rozmieszczeniu, w wersji ze szprosami lub bez. Szeroka gama umożliwia dopasowanie stolarki do estetyki pomieszczenia oraz jego funkcji. Do niewielkich, bądź zacienionych pokoi zalecane są drzwi przeszklone, które doświetlając przestrzeń optycznie ją powiększą i wprowadzą przyjazny nastrój.

Chcąc uzyskać dodatkowy efekt dekoracyjny, warto wybrać szklenia ze szprosami, które subtelnie przełamują chłód jednolitej tafli szyby. Stanowią one bardzo delikatną ozdobę, która nie koliduje z i innymi elementami wyposażenia, lecz ociepla i urozmaica wnętrze. Drzwi Duo, podobnie jak tradycyjne modele z przylgą, są malowane ekologicznymi farbami akrylowymi w kolorach palet RAL oraz NCS, poza barwami metalicznymi. Stolarka jest dostępna z ościeżnicą stałą lub regulowaną, którą można dopasować do możliwości technicznych danego pomieszczenia, co znacznie ułatwia montaż. Modele Duo posiadają zawias bezprzylgowy Simonswerk regulowany w trzech płaszczyznach oraz zamek magnetyczny, wpuszczany w uniwersalnym kolorze chrom-satyna. Wyposażenie to zapewnia elegancki wygląd oraz komfort użytkowania drzwi na wiele lat.

Źródło: POL-SKONE

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone