Nowości

Ściany w stylu Muratto

14.08.2013

Muratto to najnowsza w ofercie Domu Korkowego linia atrakcyjnych okładzin ściennych. Znajdziemy tu dziewięć pięknych kolekcji o niezwykle interesujących wzorach przeznaczonych zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych.

Od klasycznych, w naturalnych odcieniach brązu, beżu oraz bieli i fakturze przypominającej korę drzew, przez oryginalne formy i odważną kolorystykę kolekcji Wood Planks Vintage, pełną energetyzujących, żywych odcieni pomarańczy, czerwieni, błękitu i zieleni czy Organic Block.

Jej okładziny z powodzeniem zastąpią ścienne obrazy aż po ciekawe, o barwach od czerwonej po ciemnobrązową wzory przypominające swym wyglądem cegły, tyle że wykonane z korka należące do Cork Bricks.

Te niezwykle eleganckie kolekcje obejmują kilkadziesiąt wzorów różniących się kolorystyką, sposobem wykończenia i dekoracyjną fakturą. Okładziny są niezwykle przyjazne dla otoczenia, co jest charakterystyczne zarówno dla ścian jak i podłóg korkowych.

Zapewniają przytulną, ciepłą atmosferę w pomieszczeniach, są doskonałym rozwiązaniem dla osób, których praca wymaga spokoju, izolacji od dźwięków dochodzących z zewnątrz. To także idealna propozycja dla alergików, gdyż korek stabilizuje temperaturę powietrza oraz jego wilgotność, a ponadto nie przyciąga kurzu.

Muratto, która zyskała już uznanie nie tylko w Europie, ale również w innych częściach naszego globu charakteryzuje doskonały design, nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz bogactwo i różnorodność wzorów, a także połączenie walorów użytkowych korka z jego zaletami dekoracyjnymi. Ściany w stylu Muratto!

Źródło: Dom Korkowy

Więcej

Firma powiązana:

Dom Korkowy Sp. z o.o.

Telefon 12 637 96 39
www.wicanders.pl
krakow@domkorkowy.pl

Dom Korkowy Sp. z o.o.