Nowości

Luksus w zasięgu ręki

03.03.2010

Dobry ekspres parzy kawę.  Najlepszy – tworzy dzieło sztuki.  De’Longhi prezentuje nowy ekspres automatyczny ECAM 23.450 -  byśmy mogli cieszyć się pełnią luksusu i najbardziej pełnym smakiem kawy. Doskonałe wzornictwo i uniwersalna funkcjonalność. Ekspresy do kawy De’Longhi odzwierciedlają wielkomiejski styl życia, sprawdzają się w nim i doskonale czują. Esencjonalne espresso, marzycielskie macchiato, kremowe cappuccino czy kuszące caffelatte doskonale wkomponują się w rytm dnia...

W dzisiejszych czasach dominuje szybkość. Tak pracujemy i odpoczywamy, więc chętnie otaczamy się przedmiotami, które wyręczają nas w codziennych rytuałach. ECAM 23.450 ułatwia przygotowanie mlecznych kaw - wystarczy jeden przycisk i automatyczny system spieniania mleka przygotuje najprawdziwsze cappuccino. Nowy ekspres zadowoli podniebienia każdego z Twoich gości,  klientów, niezależnie jaką kawę zamówili.

Klasyczny i ponadczasowy projekt ekspresu ECAM23.450 doskonale łączy luksus z funkcjonalnością. Jest esencją prostoty i szybkości w serwowaniu kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Wbudowany młynek podaje bezpośrednio do aparatu zaparzającego świeżą, pachnącą kawę, która sprawia, że aromat i smak napoju jest absolutnie niepowtarzalny, prawdziwie mocny i inspirujący.

Kawę pijemy na doskonały początek pracowitego dnia, gdy regenerujemy siły i zbieramy myśli przed kolejnym spotkaniem, ale także, gdy odpoczywamy i relaksujemy się. Kawa odpowiada różnym naszym potrzebom, ma różne oblicza i oczywiście smaki. Fascynująca jest precyzja pracy ekspresu, który idealnie dobiera proporcje kawy, mleka i wody, by przygotować kawę idealną, jak we włoskiej kawiarni.

ECAM 23.450  potrafi się idealnie dopasować. Wyposażono go w funkcję osobistych ustawień - zaprogramuj własne proporcje kawy i rozkoszuj się smakiem, w którym odnajdziesz inspirację i radość życia. Nowy ECAM dba także o Twój cenny czas. Można w nim przygotować dwie filiżanki kawy przy jednym parzeniu. Regulowana wysokość adaptera umożliwia używanie filiżanek różnej wysokości, również wysokich szklanek do caffelatte.

Ponadto, w celu ułatwienia obsługi ekspresu, większość jego funkcji dostępna jest od frontu. Wbudowany filtr i programator twardości wody daje pewność, że nasza „mała czarna” będzie wykonana z najlepszej jakości wody. Projekt obudowy ekspresu ujmuje prostotą i elegancją. Doskonale dopasuje się do każdego wnętrza.

Wyrafinowany i jednocześnie prosty, naszpikowany technologią, ale niezwykle łatwy w obsłudze. Ekspres ECAM 23.450 został nagrodzony w prestiżowym konkursie Plus X Award, w trzech kategoriach: innowacyjność, łatwość użytkowania i wyjątkowy design.

Normal 0 21

Sugerowana cena detaliczna:  4499 zł

 

źródło: De'Longhi Polska Sp. z o. o.    

Więcej

Firma powiązana:

De Longhi Clima

Telefon 022 562 33 10
www.delonghi.pl
info@delonghi.pl

De Longhi Clima