Nowości

Röben prezentuje kolejną nowość: Dachówka Piemont Titan

26.07.2013

Dachówka Piemont Titan szara glazurowana to już trzecia dachowa nowość marki Röben w tym sezonie. Do oferty firmy Röben Polska dołączyły w wiosenno-letnim sezonie budowlanym aż trzy nowości: MONZAplus Maduro glazurowana, Piemont Czerwona naturalna oraz Piemont Titan szara glazurowana.

Naturalny, czerwony kolor wypalonej gliny znany był już z modelu Bornholm i wycofanego niedawno Fleminga. Natomiast glazury Maduro (błyszczący brąz) oraz Titan (błyszczący szary) to zupełnie nowe propozycje producenta ze Środy Śląskiej. Powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku, ponieważ wielu inwestorów chętnie łączy dziś tradycyjny, długowieczny materiał jakim jest ceramika z nowoczesnym wzornictwem i kolorami.

Trwała jak tytan

Nowa, szara dachówka Piemont marki Röben otrzymała nazwę Titan, ponieważ - podobnie jak tytan - jest wytrzymała, odporna na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz trwała. Elegancka dachówka z delikatnie błyszczącą, szarą powierzchnią to propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają oryginalnych kolorów i preferują bardziej nowoczesny styl, a także – lubią się wyróżniać. Jej jasnoszara barwa oraz nowoczesny design ze spłaszczoną falą doskonale skomponują się z domami o współczesnej stylistyce i pozwolą w ciekawy sposób kreować krajobraz. Dzięki przesuwności (między maksymalnym zsuwem a rozsuwem na zamkach jest aż 38 mm tolerancji), Piemont Titan sprawdzi się zarówno w przypadku remontu dachu, jak i podczas układania nowego pokrycia.

Model dachówek Piemont marki Röben występuje obecnie aż w 10 wersjach kolorystycznych. Orientacyjna cena brutto dachówki Piemont Titan szarej glazurowanej: 4,18 zł/szt. i 45,61 zł/m2.

Źródło: Roben

Więcej

 

Firma powiązana:

Roben

Telefon 71 39 78 100
www.roben.pl
biuro@roben.pl

Roben