Nowości

Remont balkonu czy tarasu, nigdy tak szybko! Nowość! Mata uszczelniająco-kompensująca BOTAMENT® AE.

11.07.2013

BOTAMENT® AE mata uszczelniająco-kompensująca jest uniwersalną izolacją przeznaczoną do wykonywania izolacji lub kompensowania naprężeń na powierzchniach podłogowych i ściennych. Nadaje się do stosowania na różnorodnych podłożach od mineralnych do anhydrytowych.

Do stosowania na nośnych podłożach mieszanych jako warstwa kompensująca między okładziną ceramiczną lub kamieniem naturalnym. Dzięki temu niwelujemy powstające naprężenia występujące w podłożu i wywołane w następstwie tego szkody.

Zastosowanie zaprawy klejowej M 10 Speed umożliwia przygotowanie izolacji pod okładzinę w około 90 minut. Czas realizowanej inwestycji zostaje zredukowany. BOTAMENT® AE mata uszczelniająco-kompensująca posiada szerokie spektrum zastosowania od budownictwa indywidualnego do obiektów przemysłowych oraz obszarów narażonych na obciążenia chemiczne.

Odpowiada klasie odporności A0, A, B0, C. W porównaniu z mineralnymi zaprawami uszczelniającymi matę uszczelniająco-kompensującą BOTAMENT® AE układa się w jednym cyklu roboczym. Dlatego też, nie ma wątpliwości co do czasu schnięcia warstwy oraz wymaganej grubości. Z matą nie ma obaw związanych z przeterminowaniem produktu. Bez problemu można realizować inwestycję, której etapy wykonywane są w dużych odstępach czasu. 

Źródło: Botament Systembaustoffe

Więcej

Firma powiązana:

Botament Systembaustoffe

Telefon 61 286 45 20, -33
botament.com/pl.html
info@botament.pl

Botament Systembaustoffe