Nowości

Lambda w dół! Nowa Uni-Mata Plus wystartowała!

11.07.2013

Chcąc uczcić 20-tą rocznicę obecności marki ISOVER w Polsce, przygotowaliśmy prawdziwego „czarnego konia” rynku budowlanego. To nowa, wyjątkowa Uni-Mata Plus.

Prawdziwy plus – mistrzowski produkt do izolacji poddaszy, wyróżniający się wyższą izolacyjnością (lambda =0,038 W/mK) oraz doskonałą sprężystością. Budowa domu jest jak tor wyścigowy… i wcale nie chodzi o szybkość, ale o to, że w obu przypadkach sukces wynika ze współdziałania niezawodnych partnerów. Znakomite materiały i wiedza wsparta doświadczeniem, są jak koń i jeździec – tworzą zgrany zespół dążący do zwycięstwa. W ten sposób ISOVER od lat wspiera Państwa w tworzeniu domów komfortowych i energooszczędnych.

Dodatkowy człon w nazwie - czyli "Plus" - to informacja o realnej, prawdziwej korzyści dla Klienta:

  • Wyższa izolacyjność - bo niższa lambda
  • Świetna sprężystość produktu – co ma niebagatelne znaczenie w trakcie rozwijania, obróbki i aplikacji produktu

Jednocześnie dbamy o również komfort pracy – nowe, wyróżniające, poręczne opakowanie to prócz dbałości o najdrobniejsze detale, również miejsce, które pozwala Klientom w sposób łatwy i jednoznaczny odczytać cechy szczególne produktu. Motywem przewodnim przygotowanej komunikacji naszej rocznicy, jak również specjalnie przygotowanego produktu, jest jeździec na koniu. A dlaczego koń? Otóż koń od setek lat jest przyjacielem i partnerem człowieka, symbolem zwycięstwa.

Jego siła, tężyzna, krzepa w połączeniu ze współpracą z partnerem – przyjacielem, którym jest dosiadający go dżokej, jest doskonałym obrazem relacji ISOVER i naszych Klientów gwarantujących wzajemne poczucie bezpieczeństwa. Lambda w dół! Nowa Uni-Mata Plus wystartowała! Oprócz wyróżniających Uni-Matę Plus parametrów przygotowaliśmy szereg działań komunikacyjnych i wspierających sprzedaż. W dobrych punktach sprzedaży Uni-Mata Plus już wystartowała!

Źródło: Saint-Gobain Construction Products Polska marka Isover

Więcej
 

Firma powiązana:

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska

Telefon 32 339 63 00, Biuro Doradztwa Technicznego: 800 163 121
www.isover.pl
info@isover.pl

Isover Saint-Gobain Construction Products Polska