Nowości

Ten okap zmieni Twoją kuchnię w prywatną galerię sztuki!

11.07.2013

Kolekcja Art Gallery wprowadza świat okapów  kuchennych w zupełnie nowy, wyjątkowo kolorowy wymiar. Tym samym zaczyna zupełnie nową erę aranżacji kuchennych wnętrz. Ten absolutnie nowy koncept pozwala bowiem nadać kuchni osobliwy, pełen osobistych preferencji charakter, jaki dotąd nie był możliwy.

Teraz jest to realne dzięki wymiennemu panelowi zewnętrznemu wykonanemu z wysokiej jakości szkła hartowanego, który w łatwy sposób montuje się do  okapu właściwego (tzw. bazy). Zmiana panelu jest szybka i nie wymaga żadnego profesjonalnego przygotowania.

Wystarczy wybrać jeden spośród trzech wzorów, w zależności od chwilowej chęci, czy upodobania, a kuchnia zmieni się nie do poznania.
Pomysł uczynienia z kuchni osobistej galerii sztuki, będącej wyrazem nawet chwilowych emocji, został doceniony jedną z najbardziej prestiżowych nagród w świecie wzornictwa- red dot design award.

Rozwiązanie daje  bowiem możliwość stworzenia w kuchni niepowtarzalnej atmosfery i może być szczególnie docenione przez osoby, które mają tzw. otwartą kuchnię. Koncept produktu został opracowany w centrum Global Consumer Design należącego do Whirlpool i został zainspirowany przez obserwacje ludzi, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność i uwielbiają zmiany. Global Consumer Design to jedno z najnowocześniejszych na Świecie centrów kreatywnych studiów projektowych w którym pracują wybitni specjaliści z zakresie wzornictwa.

Jesteśmy dumni z tej nagrody, która stanowi dla nas najwyższy dowód uznania ciągłych prób i wysiłków, jakie Whirlpool podejmuje, aby zaspokoić estetyczne potrzeby klientów, którzy uważają kuchnię za serce swojego domu.” - mówi Alessandro Finetto z Global Consumer Design Whirlpool. Wybierz jeden z inspirujących wzorów i zmień swoją kuchnię w wyjątkowe miejsce. Już od lipca 2013 roku linia okapów Art Gallery jest dostępna w Polsce.

Poniżej prezentujemy panele:
COCTAIL AG PA 003 CB – „Gotowanie to twórczy proces, który w znacznej mierze zależy od wyobraźni. Barwny bukiet smaków i aromatów, może zainspirować Ciebie i Twoich gości do tego, by każde spotkanie w gronie przyjaciół stawało się okazją do celebrowania kulinarnych przyjemności.” 

IMMAGINATION AG PA 006 BBW – „Widok miliardów gwiazd i konstelacji na bezchmurnym nocnym niebie może wprowadzić Cię w romantyczny nastrój byś poczuła się wyjątkowo w swojej kuchni.” 

MONOCHROME AG PA 005 BW – „Neutralne kolory o delikatnym połysku nadają się doskonale do minimalistycznych kuchni. Ten abstrakcyjny czarno-biały obraz został stworzony z myślą, by pomóc Ci uwolnić myśli, pobudzić Twoją wyobraźnię i skierować uwagę na wystrój wnętrza.”
Ten okap zmieni Twoją kuchnię w prywatną galerię sztuki! Cena panelu to: 899 zł, cena okapu właściwego (baza AR GA 001 IX): 1399 zł 

Źródło: Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool