Nowości

STYROPUK MONTAŻ - Szczelność bez bicia piany

09.07.2013

Trwałe i elastyczne uszczelnienie oraz efektywna izolacja cieplna to podstawa sprawnego funkcjonowania wielu elementów w domu.

Firma IZOHAN wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów, wprowadzając nowe piany montażowe. Linia STYROPUK MONTAŻ to przykład produktów, które łączą łatwość aplikacji z najwyższymi parametrami użytkowymi.

STYROPUK MONTAŻ to trzy niskoprężne poliuretanowe piany montażowe, znajdujace bardzo szerokie zastosowanie w codziennym użytkowaniu domu i różnego typu instalacji. Wszytkie trzy wersje umożliwiają montaż i uszczelnienie drzwi i okien, nawet przy bardzo dużych szczelinach, przekraczających szerokość  5cm. Sprawdzą się także w przypadku wypełniania otworów i pęknieć powstałych na skutek uderzeń, jak i uszczelniania elementów w szkieletach konstrukcji.  Produkty z powodzeniem możemy stosować do termoizolacji sieci wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania w kuchni, łazience czy piwnicy. Są też idealnym rozwiązaniem w przypadku montażu i izolacji okablowania kanałów komunikacji technicznej.

Piany montażowe firmy IZOHAN okażą się także niezastąpione w przypadku izolacji cieplnej i akustycznej budynków oraz wszelkich urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.  Szerokie zastosowanie pian przejawia się także w doskonałej przyczepności do różnego typu podłoży – począwszy od betonowych i drewnianych, przez ceramiczne i PVC, na tynkach i styropianach kończąc. Dodatkowo atutem jest specjalna formuła produktów linii STYROPUK MONTAŻ, umożliwiająca izolację lub uszczelnianie nawet w niesprzyjających warunkach, jak niskie temperatury i wysoka wilgotność w okresie jesienno-wiosennym. Po osiągnięciu pełnego utwardzenia, piany uzyskują odporność termiczną o zakresie od -50 do +90˚C. Tym samym nowa oferta firmy IZOHAN staje się idealnym rozwiazaniem np. do zabezpieczania domu na okres zimowy i prac konserwacyjnych przeprowadzanych wiosną.

Inwestorzy indywidualni, przeprowadzający pojedyncze prace wykończeniowe, konserwacyjne czy naprawcze, docenią łatwość użytkowania wersji wężykowej STYROPUK MONTAŻ 45. Umożliwia ona sprawne nakładanie produktu bez konieczności zakupu specjalistycznych narzędzi, jak np. pistolet aplikacyjny.  Dla majsterkowiczów i osób planujacych bardziej zaawansowane prace, firma IZOHAN przygotowała również dwa warianty do aplikacji pistoletowej - STYROPUK MONTAŻ 45 oraz przeznaczony dla dużych powerzchni super wydajny STYROPUK MONTAŻ 65. STYROPUK MONTAŻ 45 (zarówo w wersji wężykowej jak i dla pistoletu) jest dostępny w puszce o pojemności 750ml. Wersję STYRUPUK MONTAŻ 65 znajdziemy w pojemności 900 ml.

Źródło: Izohan

Więcej

 

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan